Cmias.cz
CZ
Košík0 Kč
KlávesyKlávesy
PianaPiana
KytaryKytary
BicíBicí
DechyDechy
SmyčceSmyčce
ZvukZvuk
PříslušenstvíPříslušenství
Audio videoAudio video
CmiasDomovská stránkaCmiasPro zákazníkyCmiasNovinky

AKCE - Nový e-shop spuštěn!

header_cmias_akce_eshop

Dne 10. října 2008 v 10 hodin a 10 minut pro Vás společnost CMI Melodia a.s. (která letos slaví již 15. výročí) otevřela moderní obchodní dům hudebních nástrojů CMI plaza v Hradci Králové. Na ploše 800 m2 s komfortním zázemím máte skvělou a jedinečnou příležitost vyzkoušení nástrojů a příslušenství od více jak 100 výrobců z celého světa. Najdete zde showroom s nejrozsáhlejší nabídkou digitálních pian Yamaha v ČR! A to vše za odborné asistence zkušených prodejních specialistů.

Díky Vám, našim zákazníkům, je tu obchodní dům CMI PLAZA již 5 let! :)

Oslavte s námi toto výročí a zúčastněte se soutěže o digitální keyboard YAMAHA!

5%_sleva_cmiplaza
5% SLEVA pro každého účastníka!
Navíc každý účastník této akce získá automaticky 5% slevu na nákup* v našem e-shopu nebo v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Formou Slevového Kuponu s heslem zaslaným na e-mail. *Sleva se nevztahuje na produkty Yamaha.


  
postupSoutez

1. Pokud ještě nemáte naše stránky ve svých "oblíbených" na facebooku - staňte se našimi fanoušky právě teď:

facebook_stante_se_fanousky

2. Na e-mail: obchod@cmias.cz  (Předmět zprávy: SOUTĚŽ) nám napište:

  • Odpověď na následující soutěžní otázku:
     V kolik hodin se pro Vás 10. října 2008 poprvé otevřely dveře obchodního domu CMI Plaza?
        a) v 9:00 hod
        b) v 10:10 hod

  • Své facebook jméno/přezdívka.
     např.: Jirka Saxofon

  • Své (reálné) jméno, příjmení a místo bydliště (město).
     např.: Jiří Nový, PrahaSLEVA5%_2
Každý, kdo nám zašle takto vyplněný e-mail, splňující všechny podmínkyautomaticky získá 5% slevu na nákup* v našem e-shopu nebo v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové - formou Slevového Kuponu s heslem zaslaným na e-mail (slevová akce probíhá do 31. 8. 2013, platnost slevového kuponu je do 31. 12. 2013, * sleva se nevztahuje na produkty Yamaha)...

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1.000 Kč. Dnes objednáte, dnes expedujeme
Volejte specialistům zdarma
800 173 945
po - pá    8 - 17
Volejte specialistům zdarma
Možnost vrácení zboží
Možnost vrácení
U nás máte možnost vrátit zboží bez problémů do 30 dnů
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
Na vybrané produkty poskytujeme prodlouženou záruční lhůtu 3 roky
Přehled novinek a akční nabídky zdarma do e-mailu
adresa  
CMI Melodia a.s.
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové

IČO: 25278851
email   obchod@cmias.cz

mobil  800 173 945
zelená linka zdarma
Naše www
facebook           instagram           youtube           twitter           google+
 
Možnosti plateb
platby-moznosti
Zlaté Ověřeno zákazníky
HeurekaGarantovaný nákup
Mapa sortimentu
KlávesyVánoční dárky - klávesyKlávesy a keyboardyDigitální pianaStage pianaSyntetizátoryWorkstationZvukové moduly a sampleryMIDI, Master klaviaturyDigitální varhanyAkordeonyPříslušenství pro klávesyAkční nabídka klávesPoužité zbožíPianaKlavíryPianinaTransAcoustic™Digitální pianaSilent piana YamahaDisklavier YamahaKlavírní příslušenstvíKytaryVánoční dárky - kytaryAkustické kytaryKlasické kytaryElektrické kytaryUkuleleBasové kytaryElektroakustické kytaryTransAcoustic™Silent kytary Yamaha12-strunné kytaryAkustické baskytaryLevoruké kytaryOstatní drnkací nástrojeKytarové aparaturyBaskytarové aparaturyPříslušenstvíAkční nabídka kytarPoužité zbožíBicíVánoční dárky - bicíAkustické soupravyJednotlivé bubnySnare bubnyElektronické bicíHardwareČinelyBlányPaličkyPerkuseKoncertní bicíPochodové bicíPříslušenstvíAkční nabídka bicíDechyVánoční dárky - dechyZobcové flétnyPříčné flétnyHarmonikyTrubkyKřídlovkyKornetyLesní rohyTrombonySaxofonyKlarinetyFagotyHobojePanovy flétnySpeciálníNátrubky a hubičkyPříslušenstvíAkční nabídka dechySmyčceVánoční dárky - smyčceAkustické smyčcové nástrojeSilent, elektrickéPříslušenstvíStruny pro smyčcové nástrojeAkční nabídka smyččeZvukVánoční dárky - zvukOzvučovací sestavyPasivní reproAktivní reproStudiové monitoryMixyPowermixyZesilovačeMikrofonyBezdrátové systémyOdposlechy do ušíSluchátkaNahrávací zařízeníHudební softwareZvukové kartyAndroid a iOSDJKabely, konektoryPříslušenství zvukové technikyAkční nabídka zvukPříslušenstvíStoličkyLadičky a metronomyPouzdra a povlakyStojanyŘemeny a zámkyStrunySluchátkaLampičkyPedályEfektyTrsátka, kapodastry a slideNotoviny, zpěvníkyAdaptéryČističe a mazadlaDárkové předmětyPoužité zbožíAudio videoBluray, DVD přehrávačeAV receiveryMikrosystémyStolní audioDomácí kinoHifi komponentyReproduktoryGramofonySluchátkaPříslušenství audio-videoAkční nabídka hifiPoužité zbožíVýprodejVýprodej kytaryVýprodej klávesyVýprodej bicíPoužité zbožíKlávesyKytaryZvukPříslušenstvíAudio-video
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Zásady ochrany osobních údajů.