DAW software Sibelius  Sibelius + PhotoScore & NotateMe Ultimate and AudioScore Ultimate
Doprava zdarma

DAW software Sibelius Sibelius + PhotoScore & NotateMe Ultimate and AudioScore Ultimate

Notační program Sibelius 8 + Skenovací program PhotoScore 8 Ultimate + Převod zvuku na noty AudioScore 8 Ultimate 
Další informace
25 990
Momentálně nedostupné

Obvyklá dodací lhůta do 10 dnů
  • Záruka: 24 měsíců
  • Výrobce: Sibelius
  • Vrácení do: 30 dnů
  • Obj. číslo: 198030

Notační program Sibelius 8
+
Skenovací program PhotoScore 8 Ultimate
+
Převod zvuku na noty AudioScore 8 Ultimate
 
Instalační soubory se stahují z internetu nebo lze dokoupit instalační box (4DVD):
Sibelius DVD Media Pack (8.0)

Co je nového v programu Sibelius?

Microsoft Surface Pro 3 tablet
Pomocí pera je možné s využitím Microsoft Surface Pro 3 psát noty ručně
Přirozenější součinnost s perem během komponování
Dělejte si poznámky přímo do partitury
Editujte a přidávejte noty
Použijte tlačítka pera pro označení, vymazání a editaci not
Posouvejte si partituru po pracovní ploše
Aktualizace okna Keypad a Transport pro jednodušší integraci s perem
Podpora vysokého rozlišení zobrazení

Poznámky
Piště své poznámky přímo do partitury
Pokyny k interpretaci
Upozornění na změny v hudbě
Komunikace ohledně úprav s jinými uživateli
Přímý zápis do partitury prstem nebo pomocí pera
Možnost vypnutí pro případ tisku
Přichycení k zvolené liště

Vícenásobný dotek
Vícenásobný dotek pro všechny tablety a obrazovky
Gesta „špetky“ pro zvětšení a zmenšení zobrazení

Výraz a cítění
Výraznější a realističtější hudební frázování při přehrávání partitury, komplexní ovládání a uživatelské přizpůsobení rytmického cítění jednotlivých partů pomocí nové funkce Espressivo 2.0. Sibelius nyní mnohem lépe interpretuje tempová a metrická značení, melodické ozdoby a nádechové značky během přehrávání.

Dokonalá navigace
Zcela nové pomocné okno „Time Line“ pro rychlý náhled na časovou strukturu partitury. Umožňuje snadnou navigaci na libovolnou část notového zápisu za účelem editace nebo přehrávání. Lze jednoduše kliknout na libovolný takt, nácvikovou značku, změnu tempa, předznamenání nebo taktu.

Spolupráce a sdílení
Možnost sdílení a využití všech vlastností sociálních médií pro jednoduchou spolupráci s kolegy a přáteli, světovou distribuci vlastní kompozice, sdílení emailem nebo publikování na ScoreExchange.com. Dokonce je možné sdílet hudební tvorbu ve formátu video nebo audio souborů na YouTube, Facebook a SoundCloud.

Video export
Sibelius umí ukládat video soubor přehrávání vytvořené partitury za účelem sdílení s ostatními přáteli na DVD nebo online i pro ty, kteří nevlastní notační program Sibelius. Export lze nastavit na různou kvalitu, až 1080p ve formátu QuickTime (.mov) na Mac nebo Windows Media Video (.wmv) v systému Windows.

Plná podpora aplikace Scorch
Pro uživatele tabletu iPad je k dispozici export partitury z programu Sibelius přímo do aplikace Avid Scorch s možností plně interaktivního přehrávání not, cvičení, pro hudební vystoupení a publikaci. Sibelius automaticky optimalizuje partituru pro zobrazení na tabletu iPad – orientace stránky, počet osnov, okraje stránky a další.

Lokalizace pro Brazílii a Rusko
Sibelius nově nabízí další jazykové lokalizace a to Portugalštinu a Ruštinu ke stávajícím: Angličtina, Francouzština, Italština, Španělština, Japonština a zjednodušená Čínština.

Od DVD po stažení z internetu
Prodejní balíček Sibelius již nebude obsahovat instalační DVD, pokud bude zákazník chtít, může si instalační média dokoupit zvlášť, jako Sibelius Media Pack.
Místo instalačních médií je v prodejním balíčku Download Card, karta s kódem pro stažení instalačních souborů programu Sibelius.

Je zmenšena velikost stahovaného instalačního souboru asi na 700MB (1.2 GB původně). Velikost zvukové knihovny je také zredukována.

Licenční pravidla
Download Card (karty s kódem ke stažení)
DVD Media Pack (instalační balíček)
Správa licencí a stahování prostřednictvím Avid Application Manager

Avid Application Manager
Zřízení uživatelského účtu na Avid Master Account
Automatické schválení u produktů vyžadující oprávnění (školy, učitelé, studenti)
Automatická aktivace bez potřeby aktivačních kódů
Jednoduchá reaktivace na jiný počítač
Obsažený nárok na podporu

Více způsobů získání programu Sibelius
Sibelius neomezená licence
Předplatné měsíční nebo roční
Upgrade – jen jeden pro všechny předchozí verze
Crossgrade – z Finale, Encore, Mosaic a Notion roční nebo trvalá licence
Akademické roční předplatné nebo trvalá licence
Obnova jednotlivých trvalých licencí
Multilicence pro vzdělávání
Nové licence nebo rozšíření stávající multilicence
Upgrade/obnovení
Sibelius First - omezená verze

Předplatné a roční plán pro upgrade
Přístup k programu Sibelius více způsoby než doposud
Trvalé licence nyní zahrnují roční plán pro upgrade
Upgrady pro 12 měsíců
Uživatel musí obnovovat licence, aby byly aktuální
Nutnost opětovného zakoupení programu, pokud není upgrade plán obnoven
Roční a měsíční předplatné
Zahrnuje nejnovější funkce a vlastnosti
Všechny nákupy a předplatné zahrnují standardní Avid podporu

Výuka a Sibelius certifikace
Classroom Control - správa v učebně
Přes 1700 výukových materiálů, obsahujících pracovní listy, projekty a cvičení
Sibelius Certification – nová možnost
Avid Certified User – certifikovaný uživatel
2 kurzy 101 (Introduction to Sibelius) a 110 (Essentials of Sibelius)
Součást Avid Learning Partner Program – přes 800 partnerů

PhotoScore & NotateMe 8 a AudioScore
PhotoScore nyní obsahuje NotateMe
Rozpoznání rukopisu bezprostředně
AudioScore
Zcela nový rozpoznávací algoritmus

Možnosti programu Sibelius

Nejnovější generace nejlépe prodávaného notačního programu na světě, AVID Sibelius, je tak důmyslná, že uspokojí náročné požadavky hudebních skladatelů, aranžérů a vydavatelů stejně dobře, jako potřeby začínajících hudebníků a studentů.

Pracujte velice rychle ve zcela novém, úkolově zaměřeném pracovním prostředí. Přehrajte si své noty s úžasnou čistotou a věrností zvuku hudebních nástrojů pomocí nové zvukové knihovny. Spolupracujte s jinými hudebníky prostřednictvím plné podpory MusicXML formátu a dalších možností vzájemného sdílení vytvořených dokumentů.

Úkolově zaměřené pracovní prostředí

Zcela nové úkolově zaměřené pracovní prostředí programu Sibelius nabízí systém záložek, které uživatele provází celým procesem vytváření partitury. Každá vlastnost a funkce má svou ikonu i textový popis, což je přístupné prostřednictvím tlačítka nebo klávesové zkratky. K dispozici je i kontextová nápověda, pokud ji uživatel potřebuje.
Sibelius obsahuje nový styl nabídek ve formě pruhů, ve kterých jsou k dispozici příkazová tlačítka v horní části každého okna, který nahrazuje starý styl nabídek a pracovní lišty. Všechny vlastnosti jsou logicky uspořádané do 10 záložek plus speciální záložka pro práci se soubory. Seřazení ikon vlastností a funkcí zleva doprava popisuje typický postup práce při vytváření partitury, od výběru hudebních nástrojů přes vkládání not a dalších hudebních znaků až po výstupní operace.

Každá funkce má svou vlastní ikonu, vysvětlující text a kontextovou nápovědu. Pruh ikon se inteligentně přizpůsobuje velikosti okna dokumentu nebo počítačové obrazovce. Každá funkce programu Sibelius je přístupná ne více než třemi kliknutími myší!
Nové pracovní prostředí programu Sibelius využívá systém záložek, podobně, jak je tomu u internetových prohlížečů. Např. jednotlivé party lze otevřít v oddělených záložkách pod stejným nadřazeným oknem a rychle přepínat mezi nimi. Také je možné např. změnit velikost stránky, orientaci, okraje a velikost osnovy přímo na horní liště s bezprostřední možností sledování změn.

Přístup pomocí klávesnice

Každá vlastnost a funkce, která má příslušnou ikonu na liště, má také svou klávesovou zkratku. Již naučené klávesové zkratky z předchozích verzí programu Sibelius je možné využívat nadále i v programu Sibelius.

Sibelius má vestavěnou možnost čtení obrazovky pro nevidomé uživatele.

Stavový řádek

Nový stavový řádek v dolní části všech oken programu Sibelius nabízí rychlý přístup k funkcím pro vzhled dokumentu, jako např. zvětšení/zmenšení, panorama, ale také aktivní informaci o vaší partituře, včetně počtu taktů, délku označené části partitury v hudebních i časových jednotkách, orientační harmonii označených not a další.

Nový způsob psaní not

Program Sibelius poskytuje dva nové způsoby psaní not. Nyní je možné zastavit vkládání hudebních znaků, jako třeba legáta nebo znaky crescendo, během psaní not. Stiskněte klávesu S pro zápis legáta a pak vložte nějakou notu. Program Sibelius automaticky přichytí pravý konec legáta ke každé následné notě. Pokud chcete ukončit psaní legáta, stiskněte klávesy Shift+S. Toto lze použít i pro další linkové znaky.

Následné nepravidelné rytmické útvary lze zapisovat tak, že zapíšete první notu nepravidelného rytmického útvaru, zadejte zkratkovou klávesu pro požadovaný rytmický útvar a zapisujte noty. Po vytvoření jednoho nepravidelného rytmického útvaru program Sibelius automaticky začne vytvářet další. Režim vkládání nepravidelných rytmických útvarů se ukončí opětovným stiskem zkratková klávesy pro daný nepravidelný rytmický útvar.

Profesionální zvuková knihovna

Chcete slyšet každý detail při přehrávání vaší partitury?

Program Sibelius obsahuje přes 38 GB profesionálních zvuků hudebních nástrojů. Nabízí speciálně zaznamenaný symfonický orchestr, nástroje rockové a populární hudby a další.

Knihovna nových zvuků v programu Sibelius je odborně ručně vybíraná, obsahuje všechny hudební nástroje od symfonického orchestru až po speciální zvuky, jako např. zvonky a 27-mi stopé chrámové varhany.

Exkluzivní, speciálně zaznamenaný AVID orchestr!

Jeden zvukový specialista, který pracoval se známými Hollywoodskými hudebními skladateli, zaznamenal jeden z evropských špičkových orchestrů, aby vytvořil AVID Orchestra.
Každý orchestrální nástroj je zde k dispozici, včetně takových, jako Wagnerova tuba, altová flétna, heckelphone a lithophone, dále také barokní trumpeta a oboe damore. Nechybí tu kompletní smyčcové nástroje včetně sólových, komorních nástrojů a nástrojových sekcí. Bohatě je zastoupena i oblast perkusních nástrojů.
Nástroje byly zaznamenány včetně používaných technik hraní (legato, detache, staccato, tenuto, trylky atd.) a navíc se speciálními technikami pro vybrané nástroje.


Přirozená podpora 64 bitů


Současná hardwarové a softwarové 64-bitové vybavení nabízí velkou rychlost a lepší využití operační paměti. Program Sibelius je světový notační program, který tuto novou technologii podporuje a využívá.

Optimalizace pro jednomonitorové systémy

Dokážeme pochopit, že mnoho uživatelů používá ke své práci přenosné počítače, notebooky, které mají jeden displej. Proto jsme navrhli prostředí programu Sibelius tak, aby bylo možné se zaměřit na právě řešenou situaci a jednoduše skrýt informace, které právě nejsou důležité.

Program Sibelius si vždy dobře pamatuje, co jste naposledy dělali a tak obnoví nejen vzhled, ale i přesné místo, kde jste práci ukončili a další parametry, jako velikost a pozici okna, volby zobrazení …

Požadavky na systém

Windows
64-bit Windows 7 (SP1 nebo vyšší) nebo Windows 8.1 (ne Windows RT)
1+ GB RAM
1 GB MB volné místo na pevném disku jen pro program Sibelius; 36 GB volné místo na pevném disku pro zvukovou knihovnu
DVD-ROM jednotka (jen pro Media Pack)
Internetové připojení pro stažení instalačního souboru a aktivaci programu

Mac
Mac OS X 10.9 nebo 10.10
1+ GB RAM
1 GB MB volné místo na pevném disku jen pro program Sibelius; 36 GB volné místo na pevném disku pro zvukovou knihovnu
DVD-ROM jednotka (jen pro Media Pack)
Internetové připojení pro stažení instalačního souboru a aktivaci programu

Doporučená konfigurace pro Sibelius zvukovou knihovnu:

Windows
4+GB RAM
40 GB volné místo na pevném disku (SSD doporučeno)
ASIO-compatible soundcard

Mac
4+GB RAM
40 GB volné místo na pevném disku (SSD doporučeno)

Parametry

  • Typ licence: Plná verze
  • Typ software: Notační

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota:9:00 - 13:00
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...