Kytarový předzesilovač VOX AmPlug2 Clean

Bestseller mezi kytarovými zesilovači s výstupem do sluchátek amPlug2 je nyní k dispozici ve třech nových variantách: „Clean“, „Blues“ a „Lead“. S pomocí oblíbených zesilovačů série amPlug2 si můžete na kytaru zahrát kdykoliv a kdekoliv; stačí jen zapojit zesilovač přímo do kytary a připojit k němu pak svá oblíbená sluchátka. Výrobní řada byla nyní rozšířena o tři nové modely: “Clean” a “Blues” jsou zcela nové, zatímco “Lead” vychází z populárního amPlug první generace. Každý zesilovač amPlug 2 je osazen kvalitními analogovými obvody.

Další informace
1 270 Kč
1 170
Skladem

Expedujeme: 27.09.2021
Prodejna CMI plaza Hradec Králové 1 ks
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: VOX
 • Vrácení do: 30 dnů
 • Obj. číslo: 253581

Bestseller mezi kytarovými zesilovači s výstupem do sluchátek amPlug2 je nyní k dispozici ve třech nových variantách: „Clean“, „Blues“ a „Lead“.

S pomocí oblíbených zesilovačů série amPlug2 si můžete na kytaru zahrát kdykoliv a kdekoliv; stačí jen zapojit zesilovač přímo do kytary a připojit k němu pak svá oblíbená sluchátka. Výrobní řada byla nyní rozšířena o tři nové modely: “Clean” a “Blues” jsou zcela nové, zatímco “Lead” vychází z populárního amPlug první generace. Každý zesilovač amPlug 2 je osazen kvalitními analogovými obvody.


Nejsou potřeba žádné kabely! Prostě jen zastrčíte konektor zesilovače přímo do kytary; nová verze těchto zesilovačů do sluchátek je prostě nejsnadnější způsob, jak si kdykoliv užít autentický zvuk kytarového zesilovače.


 • „Clean“ se vyznačuje hutným, čistým zvukem ideálním třeba pro jazz a fusion
 • Devět volitelných efektů (Chorus x 3, Delay x 3, Reverb x 3).
 • Vylepšená simulace charakteristiky reproboxu, takže zvuk je ještě realističnější.
 • Vícestupňový obvod pro generování zisku využívá jedinečnou technologii VOX, která věrně reprodukuje komplexní zkreslení vytvářené klasickým lampovým zesilovačem.
 • Nový mechanismus umožňuje rotaci zástrčky zesilovače o 180 stupňů, tak aby se bez problémů připojil do jakékoliv kytary.
 • Životnost baterií až 17 hodin, můžete tak hrát kdykoliv a kdekoliv.
 • Díky AUX vstupu jamujte spolu s hudbou z vašeho smartphone, tabletu nebo MP3 přehrávače.

 

Se svými kvalitními analogovými obvody může amPlug 2 hned po připojení ke kytaře nabídnout skutečně komplexní zvuk zesilovače.Není potřeba žádné složité nastavování; jen zapojíte zesilovač do kytary a okamžitě ve sluchátkách slyšíte jeho tón. Kompletně analogový design dokáže simulovat charakteristiku lampových zesilovačů; umí zachytit jemné rozdíly mezi různými kytarami a snímači, reaguje na změny v nastavení hlasitosti, a dokonce napodobí akustiku vzduchu proudícího z reproboxu. Jednotlivé součásti nástroje byly pečlivě navrženy tak, aby výsledkem byl zvučný, kvalitní tón, který byste u takto kompaktního zařízení nejspíš vůbec nečekali.Byly přidány tři nové modely zesilovačů; navíc také tři různé režimy nastavení zvuku a efektů.

Zesilovače série amPlug 2 nabízí původně celkem čtyři modely zesilovačů: „AC30“ který emuluje zvuk původního AC30 s nezaměnitelným top boost, „Classic Rock“ převzatý z britských 100 wattových zesilovačů s vysokým ziskem, „Metal“ inspirovaný americkými zařízeními vhodnými pro metalovou hru a nakonec „Bass“ prioritně určený pro baskytaru. Tři nové modely „Clean“, „Blues“ a „Lead“ rozšiřují hudební možnosti pro některé další žánry a zvyšují tak počet vestavěných modelů na sedm. Každý z nich přitom nabízí ještě tři různé režimy nastavení zvuku a efektů, mezi kterými se můžete přepínat. Paletu možností při úpravě zvuku pak doplňuje devět vestavěných efektů (Chorus x 3, Delay x 3, and Reverb x 3).

amPlug 2 CleanNabízí široký rozsah zvuků, od čistého až po třírozměrný unikátní overdrive.Pure Clean: čistý, neupravovaný tónTwin Clean: zvuk klasického, čistého lampového zesilovačeBoutique OD: overdrive inspirovaný některými originálními zesilovači
Flexibilní zástrčka, kterou lze otočit o 180 stupňů

Zástrčku pro připojení do kytary lze v pěti krocích otáčet až o 180 stupňů, takže si můžete zesilovač natočit podle potřeby. Tato funkce také zvyšuje skladnost zesilovače, který tak lépe uložit například do tašky.

Automatické vypnutí šetří baterie


Nová je funkce automatického vypnutí zesilovače, ke kterému dojde, když ho delší dobu nepoužíváte. Tato doba je stanovena na 30 minut a odvíjí se od toho, jestli se zesilovačem pracujete nebo zda do něj vstupuje audio signál (na plynulé užívání zesilovače proto jinak nemá žádný vliv).

Vstupní AUX IN jack, ideální na cvičení

Přes tento AUX in vstup můžete připojit svůj MP3 přehrávač a hrát pak současně spolu s oblíbenými skladbami.

Seznam režimů Clean=Pure Clean/Twin Clean/Boutique OD,

Seznam efektů
Chorus1/2/3,
Delay 1/2/3,
Reverb 1/2/3

 

 • Konektivita: Headphone Out, AUX In
 • Napájení: dvě AAA baterie
 • Životnost baterií: 11 hodin (s alkalickými bateriemi, efekty zapnuty), 17 hodin (s alkalickými bateriemi, efekty vypnuty), 4 hodin (se zinko-karbonovými bateriemi, efekty zapnuty), 9 hodin (se zinko-karbonovými bateriemi, efekty vypnuty)
 • Rozměry: 86 x 80 x 31 mm
 • Hmotnost: 40 g (bez baterií)
 • Dodávané příslušenství: dvě AAA alkalické baterie (pro testovací provoz)

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...