Looper Boss RC-505
-2%

Looper Boss RC-505

Boss RC-505.Beatboxeři, zpěváci i kluboví hráči. Váš LoopStation právě dorazil – uvádíme RC-505 - jedinečný a výkonný nástroj pro živé hraní, který je perfektní pro novou generaci umělců pracujících se zvukovými smyčkami.
Další informace
12 590 Kč
12 290
Momentálně nedostupné

Obvyklá dodací lhůta do 14 dnů
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: Boss
 • Vrácení do: 30 dnů
 • Obj. číslo: 253313

Beatboxeři, zpěváci i kluboví hráči. Váš Loop Station právě dorazil – uvádíme RC-505 - jedinečný a výkonný nástroj pro živé hraní, který je perfektní pro novou generaci umělců pracujících se zvukovými smyčkami. V kompaktním stolním zařízení můžete dotykem prstu ovládat pět stop pro stereo fráze a chování smyček při přehrávání plus efekty INPUT FX a TRACK FX se širokou paletou možností pro zpracování dynamiky a výrazu zvuku v reálném čase. Stačí zapojit mikrofon, nástroj či jiný audio zdroj a pomocí kontrolerů na intuitivním panelu tvořte a míchejte skvělé smyčky! RC-505 dále podporuje integraci s počítačem přes USB i práci s externími pedály a MIDI, což otevírá svět pokročilých operací se smyčkami pro všechny muzikanty.

Stolní Loop Station, který lze ovládat rukou, je perfektní pro beatboxery, vokalisty i klubové hráče

Pět stop stereo frází hraje současně s vlastním ovládáním a nezávislými fadery hlasitosti

Široká nabídka efektů Input FX a Track FX ke zpracování smyček včetně DJ efektů a efektů ve stylu samplerů.

Nezávislý režim Play a nastavení synchronizace tempa umožňují flexibilní kombinování stop a pokročilé možnosti pro živé hraní

99 pamětí pro fráze s pěti stopami v každé, uživatelskými efekty/ nastavení přehrávání a další

85 připravených rytmických šablon včetně lichých dob

Externí ovládání přes MIDI a volitelné pedálové spínače nebo expression pedál

USB pro import/export frází z/do počítače, USB audio/ MIDI funkce pro integraci s DAW software

Vstup pro XLR mikrofon s phantomovým napájením, vstupy mono/stereo nástrojů a stereo vstup AUX

Pět stereo stop s vlastním ovládáním

RC-505 nabízí pět stereo frázových stop, které lze přehrávat současně, což je zatím mezi modely BOSS Loop Station nejvíce. Nezávislá tlačítka pro nahrávání/overdubbing/přehrávání a zastavení pro každou stopu umožňují snímat a ovládat smyčky při živém hraní dotykem prstu a speciální fadery hlasitosti umožňují míchat úrovně smyček za chodu. Každá stopa může mít svůj vlastní režim přehrávání (multi, single, one-shot, reverse, aj.) a nastavení synchronizace tempa, dále nabízí různé možnosti chování smyček.

Vestavěný výkonný efektový procesor

S obrovským množstvím připravených efektů snadno obohatíte své zvuky při představení. INPUT FX jako např. ROBOT a VOCODER vytváří jedinečné, výrazné zvukové textury pro nahrávané smyčky, kdežto TRACK FX např. VINYL FLICK a BEAT REPEAT nabízejí dynamické DJ a samplerové efekty pro zpracování frází při jejich přehrávání. Pod šest speciálních tlačítek – po třech pro INPUT FX a TRACK FX můžete načíst své oblíbené efekty, takže je můžete při práci se smyčkami zapínat i vypínat dotykem prstu. Krom toho můžete pomocí knobů INPUT FX a TRACK FX upravit parametry efektů (filter cutoff, effect depth, apod.) v reálném čase. Globální efekty kompresor a reverb jsou k dispozici také při zpracování celkového zvuku na výstupu.

Paměti frází a rytmika

Pro uložení dat frázových stop je připraveno 99 uživatelských pamětí s odlišným nastavením přehrávání a efektů a další. Kombinace často používaných nastavení lze uložit jako User sadu, později ji snadno načíst a rychle tak změnit konfiguraci kterékoliv frázové paměti dokonce i při koncertním varu na podiu. 85 různých připravených rytmů nabízí doprovod pro smyčkové nahrávání s velkým výběrem lichých dob pro pokročilé smyčky. Rytmický part lze nasměrovat pouze do jacku PHONES na zadním panelu, takže kliknutím můžete monitorovat konkrétní stopu.

Audio vstupy a USB

RC-505 je vybaven několika paralelními vstupy, což umožňuje snímat a míchat různé audio zdroje do smyček. Dále je zde XLR mikrofonní jack s phantomovým napájením, mono/stereo 1/4" vstupy pro kytaru, syntezátor, či jiné nástroje a AUX mini-jack pro zapojení přehrávače, chytrého telefonu nebo jiného stereo zařízení. Přes USB jej můžete zapojit do počítače a importovat/ exportovat audio fráze WAV, což se hodí pro archivaci smyček nebo načítání frází RC-505 s doprovodnými stopami nebo zvuky pro spouštění sampleru. RC-505 také funguje jako USB audio/MIDI převodník, který zjednodušuje integraci oblíbeného DAW software pro nahrávání audio, MIDI synchronizaci, apod.

Upravitelné ovládání smyček

U RC-505 si můžete nastavit vlastní ovládání v reálném čase, takže tvoříte smyčky způsobem, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete zadat až osm různých funkcí a pracovat s nimi různými způsoby – pomocí kontrolerů na čelním panelu s externím expression pedálem nebo footswitchem a/nebo pomocí příkazů MIDI Control Change – rozšířením sady příkazů u smyček a řadou dalších operací. Těchto osm přiřazení ovládání se ukládá do pamětí frází, což umožňuje vytvořit a kdykoliv vyvolat vlastní nastavení pro různé songy a situace při živém hraní.

 • Nominal Input Level: INPUT MIC (variable): -40 dBu (typ.), -10 dBu (max) INPUT INST (variable): -10 dBu (typ.), +4 dBu (max) INPUT AUX: -20 dBu
 • Input Impedance: INPUT MIC: 4 k ohms INPUT INST: 200 k ohms INPUT AUX: 22 k ohms
 • Nominal Output Level: LINE OUT: -10 dBu
 • Output Impedance: LINE OUT: 2 k ohms
 • Recommended Load Impedance  LINE OUT: 10 k ohms or greater
 • Recording/Playback: Maximum Recording Time: Approx. 3 hours (stereo) Maximum Phrase Memory: 99 Number of Tracks: 5 Data Format: WAV (44.1 kHz, 16-bit linear, stereo)
 • Effect Type (INPUT FX/TRACK FX): FILTER PHASER FLANGER SYNTH LO-FI GUITAR TO BASS TRANSPOSE ROBOT VOCAL DIST VOCODER COMP EQ ISOLATOR OCTAVE PAN SLICER DELAY TAPE ECHO GRANULAR DELAY CHORUS REVERB BEAT REPEAT *1 BEAT SHIFT *1 BEAT SCATTER *1 VINYL FLICK *1 *1 TRACK FX only
 • Effect Type (MASTER FX): COMP REVERB
 • Rhythm Type: 85
 • Display: 16 characters, 2 lines (backlit LCD)
 • USB: Mass Storage Class Audio/MIDI
 • Connectors: INPUT MIC jack: XLR type (balanced, phantom power: DC 48 V, 10 mA Max) INPUT INST (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type INPUT AUX jack: Stereo miniature phone type PHONES jack: 1/4-inch Stereo phone type LINE OUTPUT (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch
  Stereo phone type CTL 1, 2/EXP jack: 1/4-inch TRS phone type USB port: USB Type B MIDI (IN, OUT) connectors DC IN jack
 • Power Supply: AC adaptor (PSA-230S)
 • Current Draw: 420 mA
 • Accessories: AC adaptor Owner's manual
 • Options (sold separately): Footswitch: FS-5U, FS-6 Expression pedal: Roland EV-5, FV-500L, FV-500H
  SIZE AND WEIGHT: Width  420 mm, 16-9/16 inches, Depth  210 mm, 8-5/16 inches, Height  68 mm, 2-11/16 inches, Weight  1.4 kg, 3 lbs. 2 oz.

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota:9:00 - 13:00
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...