Kategorie

Sluchátka do uší Yamaha EPH-R52 Red
-46%

Sluchátka do uší Yamaha EPH-R52 Red

Řada EPH-52 obsahuje tlumící slitinu z manganu, která přispívá k pečlivému vyladění sluchátek pro reprodukci špičkového a přirozeně znějícího zvuku hudebních nástrojů. Rafinovaný, matný povrch. Reprodukují dobře definované basy a čisté výšky. Speciálně vyvinutý 8mm (3/8”) měnič s membránou s precizně zpracovanými tangenciálními hranami. Vroubkované ušní nástavce, které perfektně sedí a produkují vysoce kvalitní zvuk. Kompaktní konstrukce vybavená akustickým portem umožňujícím reprodukci bohatých a čistých basů. Minimalistický design s vysoce kvalitní barevnou povrchovou úpravou. Vroubkovaný kabel, který se méně zamotává.
Další informace
2 199 Kč
1 190
Skladem

Expedujeme: 31.01.2022
Prodejna CMI plaza Hradec Králové 1 ks
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: Yamaha
 • Vrácení do: 30 dnů
 • Obj. číslo: 570089

Tlumící slitina z manganu a konstrukce, která podtrhuje kvalitu zvuku a napomáhá v reprodukci jasně definovaných basů a křišťálově čistých výšek
Konstrukce sluchátek řady EPH-52 byla navržena tak, aby byl měnič a zvukový kanálek v jedné linii, takže je zvuk z měniče přenášen přímo do ušního bubínku. Aby nedocházelo k nechtěným resonancím a následnému zastření zvuku, byly použity pro přední, respektive zadní konstrukci sluchátek materiály s odlišnou úrovní tvrdosti – ABS (krylonitrilbutadienstyren) pro přední část a polykarbonový ABS pro zadní část. Tato řada se vyznačuje precizní zvukovou reprodukcí, kterou umožňuje povrchová úprava elektroakustického měniče z manganové slitiny zajišťující perfektní tlumení. Samotná konstrukce sluchátek je navržena tak, aby pohlcovala vibrace. Součástí sluchátek je navíc také ladicí trubice, která koriguje nadbytečné výkyvy při reprodukci vysokých frekvencí. Toto opatření zajišťuje přiměřené podání basů pro příjemnější zvukový zážitek a mimořádně čistou reprodukci výšek. Můžete tak jasně slyšet ty nejjemnější nuance zvuku hudebních nástrojů.


Sluchátka řady EPH-52 obsahují speciální slitinu skládající se především z manganu. Samotná slitina pohlcuje vibrace a přispívá k udržení vibrací širokého pásma frekvencí pod kontrolou. Jelikož se jedná o nemagnetický materiál, neovlivňuje žádným způsobem magnet elektroakustického měniče a efektivně potlačuje nechtěné vibrace.

 

Nově vyvinutý 8mm (3/8”) měnič a konstrukce navržená pro přenos zvuku ve vysoké kvalitě zachytí skutečný výkon a mocnost basové složky.
Řada sluchátek EPH-52 je vybavena novým 8mm (3/8”) měničem Yamaha s výkonným neodymovým magnetem a precizně zpracovanými tangenciálními hranami. Tato vlastnost poskytuje sluchátkům schopnost reprodukovat plné basy při jakékoliv hlasitosti, a to navzdory jejich kompaktní velikosti. Konstrukce, která je založena na stejném principu a využívá stejných materiálů jako v případě modelů sluchátek EPH nejvyšší třídy, podporuje naprostou věrnost reprodukce. Řada sluchátek EPH-52 poskytuje dokonalý hudební požitek, přesně v souladu s očekáváním, které byste od Yamahy, jakožto výrobce hudebních nástrojů, měli.

 

Vroubkované ušní nástavce, které perfektně sedí a produkují vysoce kvalitní zvuk
Ušní nástavce jsou vyrobeny ze dvou druhů silikonu – z pevného a měkkého. Část, kterou prochází zvukové vlny, je vyrobena z pevného silikonu a jeho vroubkovaný povrch napomáhá bezchybnému šíření vln. Nástavec drží svůj tvar i po vložení do ucha a perfektně se přizpůsobí tvaru ušního kanálku. A kromě toho, že nástavec skvěle sedí, také zabraňuje ztrátě kvality zvuku způsobené případnými úniky.

 

Kompaktní konstrukce vybavená akustickým portem umožňujícím reprodukci bohatých a čistých basů
Zpracování konstrukce sluchátek rovněž optimalizuje výkon membrány měniče, a to prostřednictvím akustického portu, který zde funguje jako odvzdušnění. To umožňuje reprodukci plných a precizních basů.


Technologie 2stranného uchycení Yamaha: Vyberte si styl, který vám nejlépe vyhovuje
Vzhledem ke své kompaktní velikosti lze sluchátka EPH-52 nosit pohodlně. Technologie 2stranného uchycení Yamaha navíc umožňuje sluchátka nosit dvěma způsoby – s kabelem přes ucho pro pevnější uchycení (viz Způsob 1) nebo standardně (Způsob 2). Dvoustranný držák je navíc vyroben z elastomeru, což je pružný materiál umožňující pohodlné uchycení
v uchu a bezstarostný poslech hudby.

 

Vroubkovaný kabel, který se méně zamotává
Povrch kabelu je vroubkovaný, aby došlo ke snížení tření. Díky tomu se kabel nejen méně zamotává, ale také přispívá k vysoké kvalitě zvuku prostřednictvím potlačování šumu, který vzniká třením kabelu o sebe. Vroubkovaný povrch kabelu rovněž umožňuje snadno manipulovat s kabelem a dálkovým ovladačem v průběhu poslechu za chůze.

 

Minimalistický design s vysoce kvalitní barevnou povrchovou úpravou
Řada EPH-52 je typická svým minimalistickým designem doplněným pouze slavným symbolem ladičky, který charakterizuje společnost Yamaha. Každý kus je vyroben s elegantním a rafinovaným lesklým nátěrem, díky kterému budou sluchátka příslušenstvím, jenž si zamilujete a budete chtít používat dlouhá léta. Na výběr jsou k dispozici tři nádherná barevná provedení.

 

Dálkový ovladač umožňující ovládání základních funkcí a hovorů u zařízení s iOS nebo Androidem
Sluchátka EPH-R52 jsou dodávána s dálkovým ovladačem, jehož prostřednictvím můžete přijímat hovory na připojeném zařízení s iOS nebo Androidem. Ovládat lze rovněž přehrávání a jeho zastavení pomocí jediného tlačítka, společně s hlasitostí, kterou lze přesně nastavit pomocí analogového posuvníku.


Připravil PJ

 • Typ měniče: dynamický, uzavřený
 • Měnič: ?8.5 mm (3/8”)
 • Impedance: 16 ohms
 • Maximální vstup: 30 mW
 • Úroveň tlaku zvuku: 96 dB
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 40 kHz
 • Váha (s kabelem): 15,4 g
 • Délka kabelu: 1,2 m
 • Konektory: 3,5 mm (1/8”) L-typ mini stereo, 6,3 mm (1/4”) stereo

  Zatím nebylo hodnoceno
  Ohodnotit tento produkt
  Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

  Máte dotaz k produktu? Napište nám


  Navštivte naše prodejny
  hudební nástroje
  Kladská 1117/25
  500 03 Hradec Králové
  Otevírací doba:
  Pondělí: 9:00 - 17:30
  Úterý: 9:00 - 17:30
  Středa: 9:00 - 17:30
  Čtvrtek: 9:00 - 17:30
  Pátek: 9:00 - 17:30
  Sobota:9:00 - 13:00
  Neděle, svátky:zavřeno
  elektrokola
  Pražská třída 755/176
  500 04 Hradec Králové
  Otevírací doba:
  Pondělí: 13:00 - 16:00 (říjen-únor)
  Úterý: 13:00 - 16:00 (říjen-únor)
  Středa: 13:00 - 16:00 (říjen-únor)
  Čtvrtek: 13:00 - 16:00 (říjen-únor)
  Pátek: 13:00 - 16:00 (říjen-únor)
  Sobota:zavřeno
  Neděle, svátky:zavřeno
  Načítám, prosím vydržte...