Kategorie

Syntezátor Yamaha Montage 7
Doprava zdarma

Syntezátor Yamaha Montage 7

Vítejte v nové éře syntezátorů společnosti, která uvedla tak zásadní nástroje jako jsou DX a Motif. Na základě dědictví těchto dvou ikonických keyboardů, Yamaha Montage nastavuje nový milník mezi syntezátory, díky svému sofistikovanému dynamickému ovládání, masivní nabídce při tvorbě zvuků a plynulosti práce, to vše kombinováno ve výkonném keyboardu vytvořeném, aby inspiroval vaši kreativitu.
Další informace
99 590
Momentálně nedostupné

Obvyklá dodací lhůta do 30 dnů
 • Záruka: 24 měsíců
 • Výrobce: Yamaha
 • Vrácení do: 30 dnů
 • Obj. číslo: 130168

Přehled
Vítejte v nové éře syntezátorů společnosti, která uvedla tak zásadní nástroje jako jsou DX a Motif.
Na základě dědictví těchto dvou ikonických keyboardů, Yamaha Montage nastavuje nový milník mezi syntezátory, díky svému sofistikovanému dynamickému ovládání, masivní nabídce při tvorbě zvuků a efektivnějšímu pracovnímu postupu, to vše kombinováno ve výkonném keyboardu vytvořeném, aby inspiroval vaši kreativitu.
Pokud jste milovali DX a Motif, připravte se na to, že budete milovat i Montage.

Funkce
Motion Control Synthesis Engine
Motion Control Synthesis Engine sjednocuje a ovládá dva ikonické tónové generátory: AWM2 (vysoce kvalitní waveformy a rozdílová syntéza) a FM-X (moderní, čistá syntéza modulací frekvence). Tyto dva zdroje lze volně umísťovat do zón nebo vrstvit a to do osmi partů v jedné MONTAGE Performanci.
Ovládejte a nechte na sebe vzájemně více MONTAGE Performancí pomocí Motion Control: vysoce programovatelné ovládací matice pro vytváření hlubokých, dynamických a neuvěřitelně expresivních zvuků. Díky Motion Control můžete vytvářet nové zvuky, které nebylo možné na starších hardwarových syntezátorech vytvářet.

 Přejděte prosím na stránku Motion Control Concept

1. Sofistikované dynamické ovládání
Hudba je výraz. MONTAGE přidává výrazu další úroveň díky Motion Control Synthesis Engine. Tento nástroj umožňuje mnoho různých metod interakce a směřuje vaši kreativitu k nalezení vašeho vlastního unikátního zvuku.

- Super Knob

 
Vytvářejte pomocí Super Knobu dynamické změny zvuku od radikálních po jemné. Super Knob může ovládat současně více parametrů a vytvořit tak cokoliv si představíte.
Například: změňte pozici poslechu zprava před nástrojem na sedačku v poslední řadě koncertního sálu. Nebo radikálně změňte charakter Performance z atmosférického a měkkého na rytmický a ostrý.
Super Knob můžete dokonce přiřadit i k druhému nožnímu ovladači FC7 a usnadnit tak ovládání zvuku při hře oběma rukama.

- Motion SEQ

 
Motion Sequences jsou podle tempa synchronizované, zcela upravitelné ovládací sekvence, kterým lze přiřadit prakticky všechny parametry syntezátoru a nabízejí neuvěřitelně kreativní nový způsob programování zvuku.
Motion Sequences mají také určené ovladače na předním panelu nástroje, které usnadňují manipulace a změny v reálném čase, a nabízejí tak neuvěřitelnou interaktivitu and expresi.

- Envelope Follower

 
Envelope Follower konvertuje audio do zdroje pro ovládání prakticky všech parametrů syntezátoru. Například, bicí smyčka může vést efektové parametry pro cool rytmy nebo nahrávání vokálů může ovládat několik parametrů “mluvícího” syntezátoru. Audio může také fungovat jako “živý” zdroj pomocí A/D vstupu.

2. Masivní možnosti tvorby zvuků
MONTAGE je vybaven dvěma ikonickými modernizovanými tónovými generátory pro vytváření úžasného zvuku při přehrávání a komplexní tvorbu vlastních zvuků.

- AWM2


Poháněná vlastní technologií firmy Yamaha pro kompresi dat přehrávání zvuku, AWM2 umožňuje ohromnou kompresi dat bez ztráty kvality zvuku pro neporovnatelnou, realistickou reprodukci zvuku.

·128 hlasá stereo polyfonie
Zažijte bohatý stereo aniž byste museli oželet polovinu hlasů polyfonie.

·Kapacita waveformů
MONTAGE je vybaven skoro deseti násobnou kapacitou pro waveformy oproti MOTIF XF, umožňuje tak mít uloženo více vzorků pro jednotlivé nástroje a vytvářet tak neuvěřitelně realistický a propracovaný zvuk.

·Integrovaná flash paměť
MONTAGE je vybaven 1,75 GB velkou uživatelskou flash pamětí s vysoko rychlostním čtením i zápisem pro vaše vlastní vzorky nebo knihovnu zvuků z yamahasynth.com.

- FM-X


Úžasně sofistikovaný čistý syntezátorový generátor tónů schopný vytvářet zvuk 80. let nebo nejmodernější EDM zvuk, s neuvěřitelným dynamickým rozsahem, silou a věrností. MONTAGE je vybaven 8 operátorovou FM architekturou a 128 hlasou polyfonií umožňující masivní škálu možností designu zvuku.

- Obsah


Každý nástroj potřebuje skvělý obsah, který by inspiroval vaši kreativitu. MONTAGE je vybaven obrovským rozsahem neuvěřitelných zvuků jako je zcela nové Yamaha CFX Premium Grand Piano, detailně propracované nové smyčce a dechy a výběrem obsahu z rodiny syntezátorů DX a TX, které jsou všechny zmodernizované, aby mohly využívat výhody Motion Control Synthesis Engine.

·Kompatibilita
MONTAGE je přímo kompatibilní s rejstříky Motif XF. Yamaha také vyvíjí FM konvertor pro umožnění kompatibility s rejstříky série DX7.

·Bösendorfer Piano
V souvislosti s uvedením MONTAGE na trh, Yamaha s potěšením nabízí i neuvěřitelný zvuk Bösendorfer Imperial Premium Grand Piano.

 Přejděte prosím na stránku Compatibility
 Přejděte prosím na stránku Bösendorfer Piano

- Efekty


Od reverbů s vysokým rozlišením po neuvěřitelně detailní efekty Virtual Circuit Modeling (VCM), MONTAGE je naplněn DSP inovací, silou a, co je nejdůležitější, kvalitou zvuku. Pro vytváření moderních EDM zvuků můžete využívat efektů, jako jsou Beat Repeat, Vinyl Break nebo Bit Crusher. Můžete také dokonce použít kompresor pro vytvoření moderního “ducking” efektu. Nebo pomocí vintage efektů, jako jsou Analog Delay, VCM Phaser nebo celá paleta Amp Simulators, vytvořte retro zvuky. Klavíristi ocení efekty zaměřené na klavíry, jako jsou Damper Resonance pro super realistickou hru klavíru a HD reverby, které vám umožní použít jakékoliv prostředí pro vystupování.

- Čistě analogový obvod


MONTAGE je vybaven profesionálními symetrickými výstupy s “Pure Analog Circuit” (PAC - Čistě analogový obvod). PAC vylepšuje kvalitu signálu po jeho konverzi z digitálního na analogový pro čistou harmonickou reprodukci a rovnoměrnou frekvenční odezvu. Výsledkem je výstup schopný výrazně reprodukovat interní obsah MONTAGE s dostatečnou silou a čistotou.

3. Efektivnější pracovní postup
Jak chcete integrovat váš nástroj do vašeho systému? Jak si chcete zorganizovat interní obsah? Jak chcete komunikovat s nástrojem během hry? MONTAGE odpovídá na tyto a další otázky flexibilním, efektivnějším pracovním postupem.

- USB Audio/MIDI připojení

 
Připojte MONTAGE k vašemu počítači pomocí jednoho USB kabelu a zachyťte každou nuanci vaši kreativity do vašeho DAW softwaru. Výkonný SUB driver MONTAGE může vysílat 16 a přijímat 3 kanály STEREO 24 bit/44.1 kHz digitálního audia do/z vašeho počítače nebo iOS zařízení (MONTAGE je kompatibilní, a není potřeba žádný driver!), bez jakéhokoliv dalšího nutného vybavení!
USB připojení také disponuje plnou MIDI podporou pro 16 kanálů.

* MONTAGE podporuje vzorkovací frekvenci až 192 kHz.

- SSS (Seamless Sound Switching)

 
Seamless Sound Switching (SSS – plynulé přepínání zvuku) umožňuje bezproblémově měnit performance, aniž by došlo k ořezání v obálce nebo efektech. To je skvělé pro živé vystupování, když končí jedna skladba a další začíná okamžitě, bez přestávky.

* Tato funkce je dostupná pouze pro Performance, které mají maximálně 8 partů.

- A/D vstup
A/D vstup zpracovává externí audio zdroje pomocí DSP jednotky nástroje. Použijte mikrofony, kytary nebo jakékoliv linkové zdroje zvuku a zpracujte je interními efekty. Můžete na ně dokonce použít Envelope Follower nebo Sidechain a vytvořit skutečně unikátní zvuk.

- Fyzické ovládání

Dotykový displej

Osm otočných kodérů a faderů s LED indikátory

MONTAGE je vybaven celou řadou fyzických ovladačů pro intuitivní ovládání hudby a vytváření zvuků.

·Dotykový displej
Zvolte a změňte hodnotu parametru přímo na novém barevném dotykovém displeji.

·Osm otočných kodérů a faderů s LED indikátory
LED indikátory vedle faderů zobrazující pozici usnadňují vizuální kontrolu pozice aktuálního mixu.

·Klaviatura
MONTAGE je dostupný ve třech různých konfiguracích:
- MONTAGE6 a 7 jsou vybaveny prémiovou FSX polo vyváženou klaviaturou s aftertouchem v 61 a 76 klávesovém provedení.
- MONTAGE8 má 88 kláves, plně vyváženou klaviaturu s kladívkovým úderem a aftertouchem. To zajišťuje rovnoměrný odpor všech kláves v celém rozsahu klaviatury a je skvělá pro hru různých nástrojů, od akustického klavíru po elektronické piano, syntezátorové zvuky, varhany a další!


- LIVE SET


Live Set vám umožňuje organizovat vaše Performance dle vašeho přání bez nutnosti, změny pořadí nebo přejmenování. Po výběru Performance ji můžete snadno registrovat do Live Setu. To je skvělé pro živé vystupování nebo jako možnost vytvoření vašeho vlastního organizačního schématu Performancí.

- Direct Control Assignment


Direct Control Assignment přiřazuje ovladače stiskem jednoho tlačítka. Jednoduše zvolte parametr, stiskněte tlačítko Direct Control Assignment a pohněte ovladačem, který mu chcete přiřadit. Je to snadné!

- Cubase AI


Spolu s MONTAGE je dodávána i Cubase AI, profesionální aplikace pro produkci hudby firmy Steinberg, která nabízí integrované nahrávání a editování.


Specifikace
Rozměry/Hmotnost
Šířka: 1,244 mm (49")
Výška: 131 mm (5-3/16")
Hloubka: 396 mm (15-9/16")
Hmotnost: 17 kg (37 lbs., 8 oz.)

Ovládací rozhraní
Klaviatura: Počet kláves: 76
Typ: FSX klaviatura
Initial Touch: Ano
Aftertouch: Ano

Tónový generátor
Tónový generátor: Motion Control Synthesis Engine AMW2: 8 Elementů FM-X: 8 Operátorů, 88 Algoritmů
Maximální polyfonie: AWM2: 128 (max.; stereo/mono waveformy) FM-X: 128 (max.)
Multi Timbral kapacita: 16 Parts (internal), Audio Input Parts (A/D*, USB*) *stereo Part
Wave: Přednastavené: 5.67 GB (konvertováno na 16 bit lineární formát), Uživatelské: 1.75 GB
Performance: Cca. 1,900
Filtr: 18 typů
Efekty: Reverb x 12 typů, Variation x 76 typů, Insertion (A, B) x 76 typů*, Master Effect x 15 typů *A/D part insertion x 71 typů (Preset nastavení pro parametry jednotlivých typů efektů jsou dodány jako šablony) Master EQ (5 pásem), 1st part EQ (3 pásma), 2nd part EQ (2 pásma)

Další
Ovladače: Master Volume (Celková hlasitost), AD Input Gain knob (ovladač citlivosti A/D vstupu), Pitch Bend kolečko, Modulační kolečko, páskový ovladač, ovládací slidery x 8, knoby x 8, Super Knob, ovladač Data dial
Displej: 7" TFT barevný VGA LCD dotykový displej
Konektory: [USB TO DEVICE], [USB TO HOST], MIDI [IN]/[OUT]/[THRU], FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [ASSIGNABLE]/[SUSTAIN], OUTPUT (BALANCED) [L/MONO]/[R] (6.3 mm, symetrické TRS jacky), ASSIGNABLE OUTPUT (BALANCED) [L]/[R] (6.3 mm, symetrické TRS jacky), [PHONES] (6.3 mm, standardní stereo phone jack), A/D INPUT [L/MONO]/[R] (6.3 mm, standardní phone jacky)
Příkon: 27 W
Příslušenství: Napájecí kabel, Uživatelský manuál, Informace o stažení Cubase AI
Live Sety: Přednastavené: 128 a více, Uživatelské: 2,048

Nahrávání Performancí
Stopy: 16 sekvenčních stop, Tempo stopa, Scene stopa
Typ nahrávání: Nahrazování v reálném čase, Overdubing v reálném čase, Punch in/out v reálném čase
Kapacita not: Cca. 130,000 not
Rozlišení not: 480 ppq (partů na čtvrťovou notu)
Tempo (BPM): 5 – 300
Skladby: 64 skladeb
Arpeggio: Party: 8 simultánních Partů (max.), Přednastavené: Cca. 10,000 typů Uživatelské: 256 typů
Sekvenční formáty: MONTAGE originální formát, SMF formáty 0, 1

 • Šířka: 1,244 mm (49")
 • Výška: 131 mm (5-3/16")
 • Hloubka: 396 mm (15-9/16")
 • Hmotnost: 17 kg (37 lbs., 8 oz.)
 • Klaviatura: Počet kláves: 76
 • Typ: FX klaviatura
 • Initial Touch: Ano
 • Aftertouch: Ano
 • Tónový generátor: Motion Control Synthesis Engine AMW2: 8 Elementů FM-X: 8 Operátorů, 88 Algoritmů
 • Maximální polyfonie: AWM2: 128 (max.; stereo/mono waveformy) FM-X: 128 (max.)
 • Multi Timbral kapacita: 16 Parts (internal), Audio Input Parts (A/D*, USB*) *stereo Part
 • Wave: Přednastavené: 5.67 GB (konvertováno na 16 bit lineární formát), Uživatelské: 1.75 GB
 • Performance: Cca. 1,900
 • Filtr: 18 typů
 • Efekty: Reverb x 12 typů, Variation x 76 typů, Insertion (A, B) x 76 typů*, Master Effect x 15 typů *A/D part insertion x 71 typů
 • Preset nastavení pro parametry jednotlivých typů efektů jsou dodány jako šablony) Master EQ (5 pásem), 1st part EQ (3 pásma), 2nd part EQ (2 pásma)
 • Ovladače: Master Volume (Celková hlasitost), AD Input Gain knob (ovladač citlivosti A/D vstupu), Pitch Bend kolečko,
 • Modulační kolečko, páskový ovladač, ovládací slidery x 8, knoby x 8, Super Knob, ovladač Data dial
 • Displej: 7" TFT barevný VGA LCD dotykový displej
 • Konektory: [USB TO DEVICE], [USB TO HOST], MIDI [IN]/[OUT]/[THRU], FOOT CONTROLLER [1]/[2], FOOT SWITCH [ASSIGNABLE]/[SUSTAIN], OUTPUT (BALANCED) [L/MONO]/[R] (6.3 mm, symetrické TRS jacky), ASSIGNABLE OUTPUT (BALANCED) [L]/[R] (6.3 mm, symetrické TRS jacky), [PHONES] (6.3 mm, standardní stereo phone jack), A/D INPUT [L/MONO]/[R] (6.3 mm, standardní phone jacky)
 • Příkon: 27 W
 • Příslušenství: Napájecí kabel, Uživatelský manuál, Informace o stažení Cubase AI
 • Live Sety: Přednastavené: 128 a více, Uživatelské: 2,048
 • Nahrávání Performancí, Stopy: 16 sekvenčních stop, Tempo stopa, Scene stopa
 • Typ nahrávání: Nahrazování v reálném čase, Overdubing v reálném čase, Punch in/out v reálném čase
 • Kapacita not: Cca. 130,000 not
 • Rozlišení not: 480 ppq (partů na čtvrťovou notu)
 • Tempo (BPM): 5 – 300
 • Skladby: 64 skladeb
 • Arpeggio: Party: 8 simultánních Partů (max.), Přednastavené: Cca. 10,000 typů Uživatelské: 256 typů
 • Sekvenční formáty: MONTAGE originální formát, SMF formáty 0, 1

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota: 9:00 - 13:00
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí:9:00 - 16:00
Úterý: 9:00 - 16:00
Středa:po dohodě-7777 520 71
Čtvrtek:po dohodě-7777 520 71
Pátek:po dohodě-7777 520 71
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem 'Upravit nastavení' a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.