Kategorie

Digitální piano s doprovody Yamaha CVP 909B

Yamaha CVP 909 je digitální piano s doprovody vysoké kvality, které nabízí precizní klaviaturu GrandTouch s bílými klávesami z pravého dřeva s funkcí Escapement a klávesami s povrchem ze syntetické slonoviny a ebenu pro co nejpřirozenější pocit ze hry. Disponuje také 3 realistickými pedály GrandTouch Pedals (podpora HalfPedal a GP Response u sustain pedálu). Klavírní zvuky akustických pian Yamaha CFX a Bosendorfer Imperial (v binaurálních samplech), 88 lineárně vyvážených kláves s protizávažím, 1605 zvukových rejstříků + 58 bicích sad + 480 XG zvuků. 675 doprovodných stylů, 3-pásmové ozvučení o výkonu (40 W + 30 W + 20 W) × 2 + 80 W, 2 reproduktory o rozměrech (16cm + 5cm + 2,5cm (dome)) + 20 cm Spruce Cone Speaker, barevný dotykový TFT LCD displej o úhlopříčce 9" a rozlišení 800 x 480 bodů. Vestavěné Bluetooth audio, kompatibilita s aplikacemi iOS Smart Pianist, Rec’n’share a dalšími. Barevné provedení: černá (B).
Prodej toho nástroje se řídí podmínkami prodeje Yamaha Agent System a je vždy realizován dodáním nového kusu, přičemž nelze dodat aktuálně vystavený kus na naší prodejně. O termínu dodání se prosím informujte na telefonním čísle 800 173 945 nebo přes email obchod@cmias.cz.

Další informace
240 900
Momentálně nedostupné

Obvyklá dodací lhůta do 7 dnů
 • Záruka: 60 měsíců
 • Výrobce: Yamaha
 • Vrácení do: 30 dnů
 • EAN kód: 4957812686976
 • Obj. číslo: 110629

Prodej toho nástroje se řídí podmínkami prodeje Yamaha Agent System a je vždy realizován dodáním nového kusu, přičemž nelze dodat aktuálně vystavený kus na naší prodejně.

O termínu dodání se prosím informujte na telefonním čísle 800 173 945 nebo přes email obchod@cmias.cz.

Podrobnosti o podmínkách prodeje Yamaha Agent System zjistíte po kliknutí na banner níže.
Rozšířená záruka zdarma na 5 let na nástroje řady AvantGrand, hybridní piano NU1 a sérii Clavinova (CSP/CLP/CVP).

Akce platí pro AvantGrand sérii, NU1 a řadu Clavinova (CSP/CLP/CVP). Pro získání rozšířené záruky ze 2 na 5 let si nástroj prosím zaregistrujte do 6 měsíců od data zakoupení. Tato rozšířená záruka se vztahuje na všechna nová piana v řadě AvantGrand (N3, N2, N1), NU1, NU1X a všechna digitální piana řady Clavinova (CSP-150/CSP-170/CLP-625/CLP-635/CLP-645/CLP-665GP/CLP-675/CLP-685/CLP-695GP/CVP-701/CVP-705/CVP-709/CVP-709GP, CVP-805/CVP-809/CVP-809GP, CVP-905/CVP-909/CVP-909GP).

Tato rozšířená záruka je platná pouze v následujících zemích: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.Yamaha Clavinova

Yamaha Clavinova CVP 900 je série vysoce kvalitních digitálních pian s automatickými doprovody, kombinující v sobě 3 hlavní funkce: dokonalý realistický zvuk, autentický úhoz a odezvu klaviatury a chování pedálů jako u koncertního křídla. To vše zajišťuje špičkové zvukové jádro, dřevěná klaviatura a pedály GrandTouch. Při hře na Clavinovu CVP máte tedy skutečně pocit, jako byste hráli na akustický klavír.Do řady Yamaha Clavinova CVP 900 patří následující modely:

Yamaha CVP 909

Yamaha CVP 909 je digitální piano s doprovody vysoké kvality, které nabízí precizní klaviaturu GrandTouch s bílými klávesami z pravého dřeva s funkcí Escapement a klávesami s povrchem ze syntetické slonoviny a ebenu pro co nejpřirozenější pocit ze hry. Disponuje také 3 realistickými pedály GrandTouch Pedals (podpora HalfPedal a GP Response u sustain pedálu). Klavírní zvuky akustických pian Yamaha CFX a Bosendorfer Imperial (v binaurálních samplech), 88 lineárně vyvážených kláves s protizávažím, 1605 zvukových rejstříků + 58 bicích sad + 480 XG zvuků. 675 doprovodných stylů, 3-pásmové ozvučení o výkonu (40 W + 30 W + 20 W) × 2 + 80 W, 2 reproduktory o rozměrech (16cm + 5cm + 2,5cm (dome)) + 20 cm Spruce Cone Speaker, barevný dotykový TFT LCD displej o úhlopříčce 9" a rozlišení 800 x 480 bodů. Vestavěné Bluetooth audio, kompatibilita s aplikacemi iOS Smart Pianist, Rec’n’share a dalšími. Barevné provedení: černá (B).To nejlepší z akustických klavírů


Série Yamaha Clavinova CVP 900 obsahuje ty nejlepší vlastnosti z legendárního koncertního křídla Yamaha CFX a klavíru Bosendorfer Imperial. CVP 900 nabízí tedy naprosto ohromující zvukovou paletu. Zvuk pod každou klávesou byl nasamplován individuálně a díky technologii binaurálního vzorkování poskytuje řada CVP jedinečný pohlcující zážitek ze hry na koncertní klavír, dokonce i při hře na sluchátka.

Klaviatura GrandTouch


Jedinečný zvuk se v těchto nástrojích snoubí s dokonalou dřevěnou klaviaturou GrandTouch, které umožňuje všem pianistům hrát s nevídanou dynamikou po celém rozsahu 88 kláves a zároveň reprodukuje detailní rozdíly v hmotnosti a návratnosti každé jednotlivé klávesy. Vynikající konzistence a jemná expresivita poskytují klavíristovi maximální kontrolu nad úhozem.

Skutečné lineární vyvážení


Každá jednotlivá klávesa u mechaniky akustického klavíru má svou jedinečnou hmotnost. Je to proto, že struny pro jednotlivé tóny jsou trochu tenčí a kratší v registru výšek a silnější a delší směrem k basovému registru. Lineárně vyvážená kladívková mechanika v nástrojích Clavinova je první svého druhu, která dokáže věrně napodobit toto postupné vyvážení jednotlivých kláves a tím i jejich různou setrvačnost. Toto vede pak k pocitu a odezvě, která je překvapivě velice blízká chování mechaniky u klavíru a umožňuje hráčům lépe pracovat s tónem díky mnohem autentičtějšímu úhozu.

Protizávaží v každé klávese


Protizávaží jsou vsazeny do kláves akustického klavíru pro vyvážení hmotnosti kladívek a nabízí přesnější kontrolu stisku klávesy při hře tichých pasáží. Clavinova obsahuje pečlivě upravené protizávaží pro zlepšení hratelnosti při hře pianissimo a lepší vracení kláves do výchozí pozice při rychlých pasážích. Klaviatura Clavinovy byla pečlivě vyvážena, aby poskytovala optimální vyvážení zdůrazňující její vynikající hratelnost a klavírní odezvu.

Delší klávesy


Při hře na digitální piano je na zadním konci kláves mnohdy problém dosáhnout toho správného hudebního výrazu. Je to způsobeno tím, že konec klávesy je velmi blízko tzv Fulcru, tedy otočnému bodu páky klávesy. Čím blíže k tomuto bodu na klávesu uhodíte, tím menší pákou působíte a tím více síly musíte použít. Delší klávesy u klaviatury GrandTouch dávají hráči větší páku, a umožňují lepší kontrolu výrazu, dokonce i na jejich koncích. Délka kláves je stejná, jakou můžete najít např. u prémiového modelu akustického klavíru Yamaha S3X a jedná se o nejdelší klávesy použité u jakéhokoliv digitálního piana.

Materiál a povrch kláves


Povrch bílých dřevěných kláves je ze syntetické slonoviny (Synthetic Ivory Keytops) a povrch černých kláves je ze syntetického Ebenu. Tyto vysoce absorpční materiály, zabraňují klouzání prstů po klávesách i po několika hodinovém cvičení.

Escapement


Mechanika GrandTouch je vybavena i precizním mechanismem Escapement, který reprodukuje mírný tlak či odpor, patrný při jemném stisku kláves, stejně jako u akustického klavíru. Jak funguje Escapement u akustického křídla? Tento mechanismus odsunuje kladívka od strun ihned po jejich úderu, aby zabránil jakémukoliv dotyku s vibrující strunou. Pokud klávesu stisknete jemně, ucítíte tak lehké přeskočení. Protože Real Grand Expression nabízí hráčům vynikající zvuk, úhoz a funkci pedálů, Yamaha se rozhodla vytvořit Escapement, který nabídne vynikající hratelnost, repetici a odezvu bez jakéhokoliv omezení hry.GrandTouch klavírní pedály


U série Clavinova CVP 900 je samozřejmostí pedálnice se 3 klavírními pedály - Soft pedálem, Sostenuto pedálem a Sustain neboli Damper pedálem s podporou funkcí Half Pedal.
Hlavní rozdíl oproti pedálům předchozích řad jsou pedály GrandTouch™. Ty nabízejí jedinečný pocit odporu jako při použití pedálu akustického klavíru, s větším odporem při stisknutí a menším odporem při návratu. Vyznačují se také mechanismem s opěrným bodem v podobné poloze jako na křídle, čímž zážitek ze hry ještě více přibližují akustickému křídlu.

Zvuky legendárních akustických klavírů a pianin


CVP 900 obsahuje celkem vysoce realistické zvukové rejstříky. Kromě špičkových zvuků elektronických pian, varhan, čembal, smyčců žesťů a dalších nástrojů pro jakýkoli styl hudby jsou tu především vysoce realistické klavírní zvuky ze světově proslulých koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial (dokonce v binaurálních samplech). Obrovský rozsah dvou rozdílných klavírních světů nyní naleznete v jediném nástroji! Stačí stisknout jediné tlačítko a zvolíte si přesně ten pravý zvuk klavíru pro hudbu, kterou chcete hrát.

Yamaha CFX

Vlajková loď mezi koncertními křídly společnosti Yamaha. 9’ dlouhý model CFX, nabízí jiskřivé výšky a silně rezonující basy s projekcí zvuku, která je dostatečně silná pro jakýkoliv koncertní sál. Na CFX hrál například i vítěz prestižní soutěže International Chopin Competition v roce 2010. Od té doby je tento nástroj uznáván, jako jedno z nejlepších koncertních křídel moderní doby.Bösendorfer Imperial

Společnost Bösendorfer, založená v roce 1828, patří mezi nejlepší výrobce klavíru na světě. Díky tomu, že jako jediný výrobce využívá vídeňskou tradici ruční výroby, mohou klavíry Bösendorfer nabídnout naprosto unikátní vřelé basy, zpěvné diskanty a bohaté zvukové zabarvení známé jako “Viennese Sound (vídeňský zvuk)”.
Vývoj klavírů Bösendorfer byl ovlivněn světovými skladateli, jako jsou Brahms  nebo Johann Strauss, a model Imperial se jako jediný klavír mlže pochlubit schopností vydržet frenetický způsob hry klavírního mistra Franze Liszta.
V roce 2008, se Bösendorfer stal součástí společnosti Yamaha a od roku 2014 je tak tón vysoce hodnoceného klavíru Bösendorfer Imperial součástí digitálních pian série Clavinova CLP.Piano Room


Kromě těchto ikonických klavírů máte na výběr i z řady dalších pian, včetně akustických a elektrických nástrojů. Dotykový displej vám umožní přístup k různým virtuálním prostorům pro vaše vystoupení, jako jsou koncertní sály a katedrály, z nichž každý má svůj vlastní charakteristický dozvuk. Intuitivní ovládání usnadňuje výběr dokonalého klavírního zvuku pro jakoukoli skladbu.

Grand Expression Modeling


V CVP 900 najdete i Grand Expression Modeling, průlomovou technologii, která umožňuje klavíristům využívat svou herní techniku k vytvoření neomezené tónové variace, pro klavíry tak unikátní. Schopnost měnit intenzitu a rychlost úhozu pro produkci různých tónů přidává další dimenzi radosti z hudebního výrazu.

Virtual Resonance Modeling


U křídla, kde zvuk rezonuje v celém těle nástroje, je produkován také bohatý dozvuk, kdy celkový zvukový obraz nástroje dokáže zcela obklopit hráče. Tento fenomén je dokonale reprodukován v nástrojích Clavinova pomocí pokročilé technologie fyzikálního modelingu, nazývané Virtual Resonance Modeling (VRM). VRM počítá různé stavy strun pro všech 88 tónů na klaviatuře, kontinuálně od jednoho okamžiku k druhému a dále počítá také s časováním a hloubkou stisku damper pedálu. Tato technologie umožňuje živý, jasný, bohatě rozmanitý expresivní výraz, který zohledňuje nekonečné množství faktorů spojených s klavírní hrou a přednesem.

Grand Acoustic Imaging

K reprodukci zvukového pole a zvukového obrazu akustického křídla v těle kompaktního digitálního nástroje byly použity nejnovější akustické návrhy a měřící technologie Yamaha. Návrh se zaměřuje na jedinečný způsob, jakým klavír vyzařuje zvuk do okolního prostoru a s neomylnou přesností znovu vytváří poziční vztahy slyšitelné ve zvuku akustického křídla. Série CVP je navržena tak, aby zajistila, že zvuk klavíru dobře vynikne při hře jako sólový nástroj i při hře společně s doprovodnými styly.

Odposlechové reproduktory umístěné nalevo a napravo od ovládacího panelu poskytují silný zvuk, díky kterému se může hráč cítit, jako by hrál s celou kapelou.

Hrajte za doprovodu Stylů


Díky široké škále doprovodných stylů vám řada CVP umožňuje užít si fantasticky znějící kapelní či orchestrální doprovody s novými typy inter či ukončení napříč hudebními žánry. Doprovody v této řadě přicházejí s dramaticky vylepšenou zvukovou kvalitou, která povznese vaši hru na zcela novou úroveň. Řada Yamaha Clavinova CVP 900 se může pochlubit doprovody s tak úžasnou prostorovou akustikou, že téměř cítíte přítomnost ostatních hráčů okolo vás.

Nahrávání


MIDI vícestopý rekordér

Funkce nahrávání, kterou jsou vybaveny digitální piana Clavinova, vám umožňuje zaznamenat vaši hru na nástroj* jednoduchým dotykem. Díky tomu můžete například objektivně zhodnotit svou hru. Navíc můžete nahrávat až do 16 stop, které lze pak přehrávat najednou, takže si můžete nahrát samostatně party pro jednotlivé ruce, nebo přehrávat dané party různými zvuky.USB Audio rekordér

Nahrávejte na USB flash disk a vytvářejte audio soubory (WAV i MP3 formát) a uložte si své nahrávky a přehrávejte je na počítači nebo v přenosném hudebním přehrávači, sdílejte je s přáteli.

Vestavěné skladby k učení i jamování

Nástroje řady CVP, které obsahují 413 populárních písní a klasických skladeb známých po celém světě, vám dokonce při hraní zobrazují partituru. Vodící indikační LED (funkce Guide Lamps) umístěné nad klaviaturou dokonce mohou ukazovat, na které klávesy hrát, díky čemuž jsou tyto nástroje ideální pro cvičení nových písní a skladeb.

Zpívejte si při hře na piano


Připojte svůj mikrofon do piana Clavinova a užijte si zábavu a inspirující vestavěné karaoke funkce. CVP série dokáže ztlumit zpěvy v písních z vašeho audio přehrávače a dokonce umí zobrazit i text písní (pokud píseň obsahuje textová data) na LCD monitoru. Série CVP 900 navíc přidá i naprosto přirozené harmonie k vašemu zpěvu.

Kvalitní ozvučení

Toto výkonné 3-pásmové ozvučení se skládá se samostatných reproduktorů a zesilovačů pro středy a výšky a je zde také samostatný basový reproduktor a zesilovač. Tuto sestavu nalezneme pouze u modelu CVP-909. Všechny reproduktory jsou optimálně vyváženy a umístěny v těle nástroje, aby simulovaly zvukové pole akustického křídla.

Na základě zkušeností se stavbou akustických klavírů a s výrobou špičkových reproduktorů využívá ozvučení CVP-909 buničinu ze stejného smrkového dřeva, které se používá při výrobě rezonanční desky akustického klavíru. Výsledkem je přirozenější zvuk klavíru a pocit, že hrajete na akustický nástroj.

Vestavěné Bluetooth audio


Hrajte se svými oblíbenými písněmi díky Bluetooth propojení piana Clavinova s vaším chytrým telefonem a nebo si jen užijte poslech přes vysoce kvalitní vestavěné ozvučení.Hudbu ze svých chytrých zařízení můžete přehrávat prostřednictvím vestavěného ozvučení piana série CVP-900 pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Přehrávat tak můžete audio data, včetně MP3 souborů. Můžete si tak zahrát spolu s vaší oblíbenou skladbou či písní, kterou máte uloženou ve svém chytrém zařízení.

 

Připravil JH

 • PREMIUM SERVIS
 • Série Yamaha Clavinova CVP 900
 • Klaviatura: 88 kláves, GrandTouch s bílými klávesami z pravého dřeva, s funkcí escapement
 • 256 hlasá polyfonie
 • Povrch bílých kláves ze syntetické slonoviny
 • Povrch černých kláves ze syntetického ebenu
 • Citlivost úhozu: Hard2, Hard1, Medium, Soft1, Soft2
 • Pedály: 3; GrandTouch pedály
 • Damper pedál (podpora Half-Pedal a GP Response funkce), Soft, Sostenuto (Sustain, Sostenuto, Soft, Glide, Song Play/Pause, Style Start/Stop, Volume, etc.)
 • 1605 zvuků + 58 Drum / SFX Kits + 480 XG Voices
 • 17 VRM zvuků, 36 Super Articulation2 zvuků, 301 Super Articulation zvuků
 • Binaurální samply koncertních klavírů: Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial
 • Smooth release, Key-off, Virtual Resonance Modeling
 • Grand Acoustic Imaging
 • Funkce Dual/Layers (dva zvuky současně)
 • Funkce Split
 • 675 doprovodných stylů
 • Piano Room
 • 50 classic songs + 303 lesson songs + 60 popular
 • USB audio rekordér (Přehrávání: WAV, MP3 / Nahrávání: WAV, MP3) s pokročilými funkcemi Time Strech, Pitch Shift, Vocal Cancel
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Stereophonic Optimizer
 • 9 palcový barevný dotykový LCD displej (800 x 480 bodů)
 • Mikrofonní vstup / linkový vstup
 • Vnitřní paměť 2GB
 • Vstupy: Linkový (stereo jack 3.5 mm), mikrofonní (mono jack 6.3 mm, Input Volume, Mic/Line In)
 • Výstupy: 2x sluchátkový (stereo jack 6.3 mm), USB to host, USB to device (2x), AUX IN (stere mini), AUX Pedal, MIDI IN/OUT/THRU
 • Výkon reproduktorů: (40 W + 30 W + 20 W) × 2 + 80 W
 • Rozměry reproduktorů: 16 cm + 5 cm + 2.5 cm (dome)) × 2 + 20 cm, Spruce Cone Speaker, Twisted Flare Port
 • Šířka: 1426 mm
 • Hloubka: 612 mm
 • Výška: 868 mm
 • Hmotnost: 82 kg
 • Barva: Černá
 • USB: Oba
 • Mikrofonní vstup: Ano
 • Nahrávání: MIDI, Audio
 • Doprovody: Ano
 • Počet zvuků: 1605
 • Polyfonie: 256
 • Barva: Černá
 • Povrch bílých kláves: Syntetická slonovina
 • Materiál kláves: Dřevo
 • Typ klaviatury: GrandTouch
 • Mechanika: Kladívková
 • Počet kláves: 88
 • PREMIUM SERVIS
 • Série Yamaha Clavinova CVP 900
 • Klaviatura: 88 kláves, GrandTouch s bílými klávesami z pravého dřeva, s funkcí escapement
 • 256 hlasá polyfonie
 • Povrch bílých kláves ze syntetické slonoviny
 • Povrch černých kláves ze syntetického ebenu
 • Citlivost úhozu: Hard2, Hard1, Medium, Soft1, Soft2
 • Pedály: 3; GrandTouch pedály
 • Damper pedál (podpora Half-Pedal a GP Response funkce), Soft, Sostenuto (Sustain, Sostenuto, Soft, Glide, Song Play/Pause, Style Start/Stop, Volume, etc.)
 • 1605 zvuků + 58 Drum / SFX Kits + 480 XG Voices
 • 17 VRM zvuků, 36 Super Articulation2 zvuků, 301 Super Articulation zvuků
 • Binaurální samply koncertních klavírů: Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial
 • Smooth release, Key-off, Virtual Resonance Modeling
 • Grand Acoustic Imaging
 • Funkce Dual/Layers (dva zvuky současně)
 • Funkce Split
 • 675 doprovodných stylů
 • Piano Room
 • 50 classic songs + 303 lesson songs + 60 popular
 • USB audio rekordér (Přehrávání: WAV, MP3 / Nahrávání: WAV, MP3) s pokročilými funkcemi Time Strech, Pitch Shift, Vocal Cancel
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Stereophonic Optimizer
 • 9 palcový barevný dotykový LCD displej (800 x 480 bodů)
 • Mikrofonní vstup / linkový vstup
 • Vnitřní paměť 2GB
 • Vstupy: Linkový (stereo jack 3.5 mm), mikrofonní (mono jack 6.3 mm, Input Volume, Mic/Line In)
 • Výstupy: 2x sluchátkový (stereo jack 6.3 mm), USB to host, USB to device (2x), AUX IN (stere mini), AUX Pedal, MIDI IN/OUT/THRU
 • Výkon reproduktorů: (40 W + 30 W + 20 W) × 2 + 80 W
 • Rozměry reproduktorů: 16 cm + 5 cm + 2.5 cm (dome)) × 2 + 20 cm, Spruce Cone Speaker, Twisted Flare Port
 • Šířka: 1426 mm
 • Hloubka: 612 mm
 • Výška: 868 mm
 • Hmotnost: 82 kg
 • Barva: Černá
 • USB: Oba
 • Mikrofonní vstup: Ano
 • Nahrávání: MIDI, Audio
 • Doprovody: Ano
 • Počet zvuků: 1605
 • Polyfonie: 256
 • Barva: Černá
 • Povrch bílých kláves: Syntetická slonovina
 • Materiál kláves: Dřevo
 • Typ klaviatury: GrandTouch
 • Mechanika: Kladívková
 • Počet kláves: 88
Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota:zavřeno (červenec - srpen)
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí:9-13 | 14-17
Úterý:9-13 | 14-17
Středa:zavřeno
Čtvrtek:9-13 | 14-17
Pátek:9-13 | 14-17
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem 'Upravit nastavení' a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.