Kategorie

Keyboard Yamaha GENOS 2

Yamaha GENOS 2 je vlajková loď digitálních hudebních pracovních stanic firmy Yamaha. 76 dynamických kláves (SFX) s funkci Aftertouch, 384 hlasá polyfonie, dotykový displej, 1991 zvuků, 800 doprovodných stylů (720 Pro, 69 Session, 11 Free Play), arpeggia, efekty, vokální harmonizér a syntetický vokodér, programovatelná tlačítka a joystick. Nahrávat lze audio ve formátu WAV (až 80 minut na jednu skladbu) nebo v šestnácti stopách ve formátu MIDI, Bluetooth Audio. Yamaha GENOS 2 - nejlepší workstation dneška je jasnou volbou všech profesionálních muzikantů na pódium i do nahrávacího studia. 

Další informace
105 990
Skladem

Expedujeme: dnes
Prodejna CMI plaza Hradec Králové 1 ks
 • Záruka: 36 měsíců
 • Výrobce: Yamaha
 • Vrácení do: 30 dnů
 • EAN kód: 4957812690898
 • Obj. číslo: 100315

Yamaha GENOS 2 - vlajková loď digitálních pracovních stanic

Digitální keyboard a aranžovací pracovní stanice (workstation) v jednom je to nejlepší, co dokáže profesionální klávesový nástroj nabídnout. Tato vlajková loď mezi digitálními hudebními stanicemi Yamaha je nástupcem populárního modelu GENOS a nabízí 1991 neuvěřitelně kvalitních zvukových rejstříků, 800 doprovodných stylů, množství fantastických arpeggií, až 384 hlasou polyfonii, efekty, vokální harmonizér a syntetický vokodér, a to vše v elegantním černém designu. Rychlé a intuitivné ovládání zajišťuje dotykový displej a programovatelná tlačítka s joystickem. O dokonale expresivní a dynamický pocit ze hry se stará prémiová organ klaviatura SFX s citlivostí Aftertouch. Nahrávání a přehrávání audio souborů ve formátu WAV (MP3 u přehrávání) je samozřejmostí. Yamaha GENOS 2 - nejlepší workstation dneška je jasnou volbou všech profesionálních muzikantů na pódium i do nahrávacího studia.

Yamaha GENOS 2 - Vaše příští mistrovské dílo

Naše nová vlajková loď, Genos2, posouvá hranice zvuku aranžovacích pracovních stanic. Obsahuje legendární FM technologii z DM7, špičkové bicí Ambient Drums a uznávaný rEVelation Reverb od Steinbergu. S funkcí Style Dynamics Control můžete ovládat energii a dynamiku všech 800 presetových stylů, což do hry se styly přináší zcela nový hudební rozměr. Společně s novým jasnějším displejem s antireflexní povrchovou úpravou a LED indikátory pro ovladače Live Control přináší kombinace funkcí Genosu2 ty nejbohatší hudební zážitky.Více než 1900 zvuků a 800 stylůVíce než 1900 nejkvalitnějších zvuků a 800 stylů s nastaveními One Touch Settings, které pokrývají širokou škálu hudebních žánrů, vás okamžitě inspirují k hraní oblíbených skladeb nebo dokonce k vytváření nových hudebních nápadů a kompozic. Více než 200 stylů je zcela nových, přičemž všechny stávající styly byly plně inovovány pro použití nových zvuků a efektů, včetně FM tónového generátoru a možností použití ambientní bicích a funkce ovládání dynamiky stylů. Výsledkem je špičková profesionální produkce.

Jedním z nejdůležitějších zvuků pro každého hráče na klávesové nástroje je klavír. A proto jsme přidali nové klavíry, ale také přepracovali stávající klavíry na mnohem vyšší kvalitu. CFX, jakožto vlajková loď klavírů Yamaha, má nyní oproti svému předchůdci více dynamických vrstev, nasamplováno bylo všech 88 kláves a to s dvojnásobnou délkou samplů. Kromě toho si můžete vybrat z Character Grand, což je německé piano z 80. let, které poskytuje ostřejší, ale zároveň zaoblenější zvuk, ideální pro popovou a jazzovou hudbu. Pianino U1 jako nejvyšší model pianina Yamaha, byl vyladěn tak, aby poskytoval současnou příchuť pro moderní popové skladby. Pokud hledáte filmovější zvuk, můžete vyzkoušet bohatý melancholický zvuk nového Felt Piana.

Zvuky S.Art.2 zůstávají špičkové, pokud jde o jejich hratelnost a realističnost, a poskytují artikulaci a legato, které nemají obdoby u žádného jiného hardwarového nástroje. V Genosu2 je jich na výběr ještě více a pokrývají nejen celou orchestrální paletu, ale také etničtější příchutě, jako jsou zvuky Duduk, Shakuhachi, Celtic Flute, které se například skvěle hodí pro filmovou hudbu.

Legendární FM syntézaGenos2 je jako první aranžovací pracovní stanice vybaven tónovým generátorem se dvěma enginy, a to nejen technologií AWM, ale nově také FM syntézou.

FM má bohatý, dynamický zvuk a pohání legendární Yamahu DX7 - nástroj, který definoval zvuk 80. let. Kultovní presety DX7 a řada nových, moderních FM zvuků jsou integrovány do stylů a nastavení One Touch Settings a jsou k dispozici pro hraní stisknutím tlačítka, což přináší Genosu2 vřelý a svěží zvuk.Bicí Ambient Drums
Díky nové funkci Ambient Drums a použití jednoho Live Control ovladače si můžete vybrat mezi průrazným, suchým, přímým zvukem bicích a vzdálenějším, odrazovým zvukem okolní místnosti, což vám poskytne nekonečné možnosti pro hru se stylem. Bicí jsou páteří každé rytmické sekce, takže tato úroveň kontroly nad zvukem bicích skutečně zvyšuje váš herní zážitek.Řízení dynamiky styluPoprvé v aranžovací pracovní stanici lze pomocí jednoduchého ovladače Live Control upravovat energii a dynamiku všech stylů, včetně uživatelských stylů. Ať už chcete, aby vaše doprovodná kapela hrála na úrovni jemného pianissima, tvrdého fortissima nebo čehokoli mezi tím, volba je nyní jen na vás.REVelation ReverbReverb je často přehlížen, ale zažíváme ho kolem sebe každý den. V aranžovacích pracovních stanicích se reverb používá u zvuků, stylů, MIDI skladeb, Multi Padů a mikrofonního vstupu, a proto má zavedení reverbu REVelation od společnosti Steinberg tak velký vliv na zvuk Genosu2.

REVelation má extrémně vysoké rozlišení a výsledkem je transparentní, přirozený zvuk, takže je ideálním parterem pro aranžovací pracovní stanice, kde musí reverb fungovat v široké škále zvuků, stylů a dokonce i vokálů.Ovladače, nyní doplněné o LED indikátoryOtočné a posuvné ovladače představují pohodlný způsob ovládání mnoha aspektů vaší hry. Aktualizovaný panel Live Control v Genosu2 je nyní vybaven LED diodami, které na první pohled indikují polohu ovládacích prvků, které nyní obsahují také funkci “zachycení“, čím se snižuje riziko nechtěného ovládání během vystoupení.Velké, jasné a dobře čitelné displeje


 
Ve středu ovládacího panelu Genosu2 se nachází velký 9“ dotykový displej, který je nyní jasnější, obsahuje antireflexní vrstvu a je nakloněn o 5 stupňů blíže směrem k hráči. Dílčí displej navíc nyní obsahuje volitelné světlé nebo tmavé režimy. Ať už tedy hrajete v interiéru, venku nebo při světlech na pódiu, displeje Genosu2 budou dobře čitelné.Playlist (Seznam skladeb)


 
Playlist je tím nejlepším způsobem, jak organizovat banky registračních pamětí do praktického seznamu skladeb pro jejich okamžité vyvolání během vystoupení.

V aktualizovaném uživatelském rozhraní lze záznamy v Playlistu řadit od A do Z nebo od Z do A, můžete si jej procházet podle abecedy a také v nich filtrovat konkrétní výraz.

Pokud si naimportujete položky MusicFinder databáze ze staršího nástroje, tak název nové položky v Playlistu bude automaticky obsahovat název stylu.Vokální harmonizér

 

Na svůj hlas můžete snadno aplikovat různé předvolby vokálního harmonizéru, které mohou vylepšit váš zážitek ze zpěvu přidáním několika harmonických partů a efektů. Ať už chcete zpívat jako standardní duet, jazzový kvartet nebo velký sbor, volba je na vás.

Kromě toho můžete být kreativní s funkcí syntetického vokodéru, pomocí které můžete manipulovat se syntetickými zvuky pouhým zpěvem do mikrofonu. Mikrofon zachytí charakter vašeho hlasu, například tvorbu samohlásek, a předá tyto informace do funkce syntetického vokodéru, která tvaruje syntetické hlasy.
Vokální harmonie poskytuje interpretům širokou škálu hlasového projevu a možností, které si mohou vychutnat doma i na pódiu.Zobrazení textu písně
 


Připojte váš Genos2 k externí obrazovce nebo televizi pomocí nového HDMI portu.
Pokud se chystáte pobavit dav lidí nebo pořádáte večírek, můžete okamžitě zobrazit texty svých MIDI nebo audio skladeb, aby se na ně mohl každý podívat a zazpívat si s vámi.

Kromě toho můžete zrcadlit hlavní displej nebo si zobrazit notaci, což může být užitečné, pokud hrajte v duu nebo v kapele.Chord Looper

 

Nová panelová tlačítka vám poskytnou rychlý přístup k nahrávání a přehrávání posloupností akordů v reálném čase.

Ať už chcete mít volnou levou ruku pro plnou klavírní hru, sestavit si sekce skladby nebo si procvičit obtížnou skladbu, funkce Chord Looper (smyčka akordů) vám umožňuje uložit si do každé banky až 8 akordových sekvencí pro snadný přístup k nim během vystoupení.

Můžete si vytvořit neomezený počet bank s vlastními akordovými postupy nebo si vybrat z řady vestavěných předvoleb.Prémiový balíček
 


Genos2 obsahuje paměť pro rozšiřující balíčky, což znamená, že v budoucnu lze přidávat nové zvuky a styly. Po jednoduché registraci Genosu2 si můžete stáhnout balíček DX7 Pack, který obsahuje presetové zvuky, které doplňují kolekci 128 původních zvuků z DX7.

Kromě exkluzivních rozšiřujících balíčků pro Genos2 je k dispozici také rozrůstající se knihovna rozšiřujících balíčků Voice & Style Expansion, ze kterých si můžete vybírat. Balíčky poskytují vše, od nových zvuků, stylů, One Touch Setting nastavení až po Multi Pady a umožňuijí vám tak přizpůsobit si obsah vašeho Genosu2 podle vašich potřeb.Bluetooth audio
 


Když si bezdrátově připojíte přes Bluetooth k Genosu2 své zařízení, tak si můžete vychutnat přehrávání svých oblíbených skladeb nebo dokonce nahrávat vše, co slyšíte, pomocí vestavěného audio rekordéru.USB Audio
 


Nové USB Audio rozhraní vám umožní nahrávat zvuk ve studiové kvalitě pomocí aplikace Rec‘n‘Share nebo jakéhokoli DAW softwaru s využitím jediného USB kabelu. Skvěle so hodí pro sdílení vašich vystoupení s příteli nebo pro vysoce kvalitní hudební produkci.Převod MIDI skladby na stylKouzlo začíná přetažením MIDI souboru do aplikace. V režimu Easy je převod na styl automatický. Výsledek jednoduše uložte a přehrajte styl na své aranžovací pracovní stanici.

V režimu Edit si můžete přizpůsobit, jak bude váš styl vytvořen. Vyberete si například, které stopy v MIDI souboru mají být použity ve vašem stylu. Určete, které oblasti MIDI souboru se použijí pro vytvoření jednotlivých sekcí stylu, nebo dokonce změňte zvuky a remixujte soubor tak, abyste si vytvořili svůj dokonalý styl.Konektivita

 

Připravil JH

 • KLAVIATURA
 • Počet kláves: 76
 • Typ klávesnice: Organ (FSX), Initial Touch / Aftertouch
 • Dynamika úhozu: Normal, Easy1, Easy2, Soft1, Soft2, Hard1, Hard2
 • DALŠÍ OVLADAČE
 • Joystick: Ano (nastavitelný)
 • Ovládací Knoby: 6 (programovatelné s LED signalizací)
 • Posuvné slidery: 9 (programovatelné s LED signalizací), Cross Fader
 • ART. přepínače: 3x, ART. 1, ART. 2, ART. 3
 • HLAVNÍ DISPLEJ
 • Typ displeje:
 • HLAVNÍ DISPLEJ: Dotykový, barevný TFT Wide, VGA LCD
 • Úhlopříčka hlavního displeje: 9"
 • Rozlišení hlavního displeje: 800 x 480 bodů
 • Jazyk: English, German, French, Spanish, Italian
 • SUB DISPLEJ
 • Typ displeje: VA (LIVE CONTROL View)
 • Rozlišení displeje: 512 x 48 bodů
 • Jazyk: English
 • Panelové popisky: Anglicky
 • ZVUKY
 • Tónový generátor: FM, AWM Stereo Sampling, AEM Technology
 • Polyfonie: 384 (128 pro Preset AWM Voices + 128 pro Expansion AWM Voices + 128 pro FM Voices)
 • Počet přednastavených zvuků: 106 S.Articulation2, 437 S.Articulation, 141 FM, 40 Sweet!, 81 Cool!, 188 Live!, 25 OrganFlutes, 123 MegaVoice, 11 Ambient Drums/SFX, 11 Revo Drums/SFX
 • Kompatibilta: XG, GM, GM2
 • Rozšiřitelnost: Expansion zvuky (cca 3 GB)
 • Editing: Voice Set
 • Party: Right 1, Right 2, Right 3, Left
 • EFEKTY
 • Typy: Reverb, 85 Presets + 30 User
 • Chorus: 107 Presets + 30 User
 • DSP: 363 Presets (s VCM) + 30 User
 • Master Compressor: 5 Presets + 30 User
 • Master EQ: 9 Presets + 30 User
 • Part EQ: 28 partů
 • Mic/Guitar efekty: Noise Gate x 1, Compressor x 1, 3Band EQ x 1, Vocal Effect x 23
 • Arpeggio: Ano
 • Počet presetů VH: Vocal Harmony (54 presetů + 60 uživatelských), Synth Vocoder (20 presetů + 60 uživatelských)
 • Vokální efekty: 23
 • DOPROVODNÉ STYLY
 • Počet přednastavených stylů: 800
 • Včetně stylů: 720 Pro, 69 Session, 11 Free Play
 • Prstoklad: Single Finger, Fingered, Fingered On Bass, Multi Finger, AI Fingered, Full Keyboard, AI
 • Full Keyboard
 • Ovládání stylu. INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3
 • One Touch Setting (OTS): 4 pro každý styl
 • Rožšiřitelnost: Expansion Styly (do interní paměti), Expansion Voice (do interní paměti)
 • Kompatibilita: Style File Format SFF, Style File Format SFF GE
 • MIDI SKLADBY
 • Počet přednastavených skladeb: 9 DEMO + 1 Preset skladeb
 • Nahrávání: neomezený počet skladeb (závisí na kapacitě disku)
 • Počet stop: 16
 • Kapacita dat: cca 3 MB/skladbu
 • Možnosti nahrávání: Quick Recording, Multi Recording, Step Recording
 • Kompatibilní formát dat: Přehrávání SMF (Format 0 & 1), XF, Nahrávání SMF (Format 0)
 • AUDIO SKLADBY
 • Nahrávání: cca 0.8 GB (80 minutes) na jednu uživatelskou skladbu
 • Formát přehrávaných souborů: WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo), MP3 (44.1/48.0 kHz, 64/96/128/256/320 kbps or VBR, mono/stereo)
 • Formát nahrávaných souborů: WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo)
 • Time Stretch: Ano
 • Pitch Shift: Ano
 • Vocal Cancel: Ano
 • Multi Pads: 507 bank x 4 pady
 • Audio Link: Ano
 • FUNKCE
 • Harmony / Echo: Ano
 • Arpeggio: Ano
 • Panel Sustain: Ano
 • Mono / Poly: Ano
 • Style Creator: Ano
 • OTS Informace: Ano
 • Zobrazení notace na hlavním displeji: Ano
 • Zobrazení textů písně na hlavním displeji: Ano
 • Multi Pad Creator: Ano
 • Registrační paměti: 10 tlačítek
 • Playlist: 2500 (max.)
 • Demo: Ano
 • Metronom: Ano (rozsah tempa: 5 - 500, Tap Tempo)
 • Transpozice: -12 - 0 - +12
 • Tuning (změna ladění): 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2Hz increments)
 • Tlačítko pro posun oktávy: Ano
 • Typy stupnic (scale type): 9
 • Direct Access: Ano
 • Zobrazení textu / obrázku na displeji: Ano
 • Možnost změny wallpaperu: Ano
 • Vestavěná paměť: Ano (až 15 GB)
 • Možnost připojení externího flash disku: ANO - do portu USB to Device
 • KONEKTORY
 • Sluchátka: Standard stereo jack
 • Microphone: Ano (Combo Jack), Phantom Power (+48V) volitelné napájení
 • MIDI: MIDI A (IN/OUT), MIDI B (IN/OUT)
 • AUX IN: L/L+R, R Standard phone jack
 • Line Out: MAIN (L/L+R, R), SUB (1,2), SUB (3,4/AUX OUT) Standard phone jack
 • Pedály: 1 (SUSTAIN), 2 (ART.1), 3 (VOLUME), Function Assignable
 • USB TO DEVICE: Ano (x 3)
 • USB TO HOST: Ano
 • Podpora bezdrátové LAN: Ano
 • Bluetooth: Ano - Audio
 • Napájení: Auto Power Off (automatické vypnutí - Ano)
 • Barva těla: Černá
 • Rozměry: 1234 x 456 x 151 mm
 • Hmotnost: 14,2 kg
 • Obsah balení: uživatelský manuál, zdrojový kabel, stojan na noty se dvěma nožičkami pro zasunutí do nástroje
 • Volitelné příslušenství: L-7B (stojan), GNS-MS01 (set reproduktorů), FC7 (pedál), MD-BT01 (Bluetooth MIDI adaptér)
 • USB: Oba
 • Mikrofonní vstup: Ano
 • Nahrávání: 16 stop
 • Doprovody: Ano
 • Podsvícení kláves: Ne
 • Velikost kláves: Standardní
 • Dynamika: Ano
 • Počet kláves: 76
290 Kč
Momentálně nedostupné
Obvyklá dodací lhůta do 90 dnů
ks
390 Kč
Momentálně nedostupné
Obvyklá dodací lhůta do 90 dnů
ks
290 Kč
Momentálně nedostupné
Obvyklá dodací lhůta do 90 dnů
ks
1 490 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
899 Kč
Momentálně nedostupné
Obvyklá dodací lhůta do 90 dnů
ks
Doprava zdarma
2 490 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
Doprava zdarma
2 490 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
Doprava zdarma
2 490 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
Doprava zdarma
2 490 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
-13%
3 490 Kč 3 990 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
Doprava zdarma
4 490 Kč
Skladem
Expedujeme: dnes
ks
-13%
3 490 Kč 3 990 Kč
Momentálně nedostupné
Obvyklá dodací lhůta do 90 dnů
ks
1 099 Kč
Momentálně nedostupné
Obvyklá dodací lhůta do 90 dnů
ks
 • KLAVIATURA
 • Počet kláves: 76
 • Typ klávesnice: Organ (FSX), Initial Touch / Aftertouch
 • Dynamika úhozu: Normal, Easy1, Easy2, Soft1, Soft2, Hard1, Hard2
 • DALŠÍ OVLADAČE
 • Joystick: Ano (nastavitelný)
 • Ovládací Knoby: 6 (programovatelné s LED signalizací)
 • Posuvné slidery: 9 (programovatelné s LED signalizací), Cross Fader
 • ART. přepínače: 3x, ART. 1, ART. 2, ART. 3
 • HLAVNÍ DISPLEJ
 • Typ displeje:
 • HLAVNÍ DISPLEJ: Dotykový, barevný TFT Wide, VGA LCD
 • Úhlopříčka hlavního displeje: 9"
 • Rozlišení hlavního displeje: 800 x 480 bodů
 • Jazyk: English, German, French, Spanish, Italian
 • SUB DISPLEJ
 • Typ displeje: VA (LIVE CONTROL View)
 • Rozlišení displeje: 512 x 48 bodů
 • Jazyk: English
 • Panelové popisky: Anglicky
 • ZVUKY
 • Tónový generátor: FM, AWM Stereo Sampling, AEM Technology
 • Polyfonie: 384 (128 pro Preset AWM Voices + 128 pro Expansion AWM Voices + 128 pro FM Voices)
 • Počet přednastavených zvuků: 106 S.Articulation2, 437 S.Articulation, 141 FM, 40 Sweet!, 81 Cool!, 188 Live!, 25 OrganFlutes, 123 MegaVoice, 11 Ambient Drums/SFX, 11 Revo Drums/SFX
 • Kompatibilta: XG, GM, GM2
 • Rozšiřitelnost: Expansion zvuky (cca 3 GB)
 • Editing: Voice Set
 • Party: Right 1, Right 2, Right 3, Left
 • EFEKTY
 • Typy: Reverb, 85 Presets + 30 User
 • Chorus: 107 Presets + 30 User
 • DSP: 363 Presets (s VCM) + 30 User
 • Master Compressor: 5 Presets + 30 User
 • Master EQ: 9 Presets + 30 User
 • Part EQ: 28 partů
 • Mic/Guitar efekty: Noise Gate x 1, Compressor x 1, 3Band EQ x 1, Vocal Effect x 23
 • Arpeggio: Ano
 • Počet presetů VH: Vocal Harmony (54 presetů + 60 uživatelských), Synth Vocoder (20 presetů + 60 uživatelských)
 • Vokální efekty: 23
 • DOPROVODNÉ STYLY
 • Počet přednastavených stylů: 800
 • Včetně stylů: 720 Pro, 69 Session, 11 Free Play
 • Prstoklad: Single Finger, Fingered, Fingered On Bass, Multi Finger, AI Fingered, Full Keyboard, AI
 • Full Keyboard
 • Ovládání stylu. INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3
 • One Touch Setting (OTS): 4 pro každý styl
 • Rožšiřitelnost: Expansion Styly (do interní paměti), Expansion Voice (do interní paměti)
 • Kompatibilita: Style File Format SFF, Style File Format SFF GE
 • MIDI SKLADBY
 • Počet přednastavených skladeb: 9 DEMO + 1 Preset skladeb
 • Nahrávání: neomezený počet skladeb (závisí na kapacitě disku)
 • Počet stop: 16
 • Kapacita dat: cca 3 MB/skladbu
 • Možnosti nahrávání: Quick Recording, Multi Recording, Step Recording
 • Kompatibilní formát dat: Přehrávání SMF (Format 0 & 1), XF, Nahrávání SMF (Format 0)
 • AUDIO SKLADBY
 • Nahrávání: cca 0.8 GB (80 minutes) na jednu uživatelskou skladbu
 • Formát přehrávaných souborů: WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo), MP3 (44.1/48.0 kHz, 64/96/128/256/320 kbps or VBR, mono/stereo)
 • Formát nahrávaných souborů: WAV (44.1 kHz, 16 bit, stereo)
 • Time Stretch: Ano
 • Pitch Shift: Ano
 • Vocal Cancel: Ano
 • Multi Pads: 507 bank x 4 pady
 • Audio Link: Ano
 • FUNKCE
 • Harmony / Echo: Ano
 • Arpeggio: Ano
 • Panel Sustain: Ano
 • Mono / Poly: Ano
 • Style Creator: Ano
 • OTS Informace: Ano
 • Zobrazení notace na hlavním displeji: Ano
 • Zobrazení textů písně na hlavním displeji: Ano
 • Multi Pad Creator: Ano
 • Registrační paměti: 10 tlačítek
 • Playlist: 2500 (max.)
 • Demo: Ano
 • Metronom: Ano (rozsah tempa: 5 - 500, Tap Tempo)
 • Transpozice: -12 - 0 - +12
 • Tuning (změna ladění): 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2Hz increments)
 • Tlačítko pro posun oktávy: Ano
 • Typy stupnic (scale type): 9
 • Direct Access: Ano
 • Zobrazení textu / obrázku na displeji: Ano
 • Možnost změny wallpaperu: Ano
 • Vestavěná paměť: Ano (až 15 GB)
 • Možnost připojení externího flash disku: ANO - do portu USB to Device
 • KONEKTORY
 • Sluchátka: Standard stereo jack
 • Microphone: Ano (Combo Jack), Phantom Power (+48V) volitelné napájení
 • MIDI: MIDI A (IN/OUT), MIDI B (IN/OUT)
 • AUX IN: L/L+R, R Standard phone jack
 • Line Out: MAIN (L/L+R, R), SUB (1,2), SUB (3,4/AUX OUT) Standard phone jack
 • Pedály: 1 (SUSTAIN), 2 (ART.1), 3 (VOLUME), Function Assignable
 • USB TO DEVICE: Ano (x 3)
 • USB TO HOST: Ano
 • Podpora bezdrátové LAN: Ano
 • Bluetooth: Ano - Audio
 • Napájení: Auto Power Off (automatické vypnutí - Ano)
 • Barva těla: Černá
 • Rozměry: 1234 x 456 x 151 mm
 • Hmotnost: 14,2 kg
 • Obsah balení: uživatelský manuál, zdrojový kabel, stojan na noty se dvěma nožičkami pro zasunutí do nástroje
 • Volitelné příslušenství: L-7B (stojan), GNS-MS01 (set reproduktorů), FC7 (pedál), MD-BT01 (Bluetooth MIDI adaptér)
 • USB: Oba
 • Mikrofonní vstup: Ano
 • Nahrávání: 16 stop
 • Doprovody: Ano
 • Podsvícení kláves: Ne
 • Velikost kláves: Standardní
 • Dynamika: Ano
 • Počet kláves: 76
Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota: 9:00 - 13:00
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí:9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
Úterý:9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
Středa:zavřeno
Čtvrtek:9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 13:00 | 14:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem 'Upravit nastavení' a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.