Povlak na floor tom Protection Racket  A2010-00 16
Doprava zdarma

Povlak na floor tom Protection Racket A2010-00 16"x14" AAA Rigid Floor Tom Case

Protection racket A2010-00 Rigid je odolný povlak na floor tom v rozměrech 16" x 14". Masivní polstrování pěnou Propadd - tvrdá z vnějšku a měkká uvnitř. Odolná látka Racketex z 600 polyesteru. Vnitřek pouzdra z materiálu Propile - syntetický fllece, který odstraňuje vlhkost, leští a čistí. Masivní přezky. Pohodlná a pevná držadla. Každý povlak je označen štítkem s délkou a průměrem povlaku a názvem modelu. Štítky s možností označení povlaků vaším jménem při cestování. Masivní a odolné zipy.
Další informace
2 190
Momentálně nedostupné

Obvyklá dodací lhůta do 7 dnů
  • Záruka: 24 měsíců
  • Výrobce: Protection Racket
  • Vrácení do: 30 dnů
  • Obj. číslo: 392399

Konstrukce
Když dojde na konstrukci těchto povlaků pro bicí, firma Protection Racket nedělá žádné kompromisy v kvalitě použitých materiálů. V každém povlaku se odráží spousta nápadů, zkušeností a náročného testování. Každé pouzdro projde cyklem 18 měsíců od návrhu přes design až po výrobu, a když je konečně uvolněno pro prodej, jsme si 100% jisti, že bude fungovat jak má.

Přezky
Jako všechny ostatní použité materiály a komponenty na našich pouzdrech, jsou i naše přezky té nejvyšší kvality. Zkonstruované pro snadné použití, lehkost a odolnost. Tyto přezky budou vždy fungovat a nenechají vás ve štychu.

Ergonomická držadla
Ergonomická gumová držadla jsou použita na pouzdrech na hardware s kolečky. Super silná s tvarovaným úchopem pro snadné držení plně naloženého povlaku, který musí unést velkou váhu. Nezničitelná & pohodlná.
 

Držadla
Držadla jsou vyrobena z Racketexu jako hlavní část pouzdra. Jsou lemovaná jemným neoprenem pro pohodlný úchop. Spodní strana rukojeti má polypropylén lemovaný 5mm pěnou pro zvýšení tuhosti. Toto je naše první volba u držadel ve všech případech, jak u bicích tak i perkusních nástrojích.

Štítky
Takže jste zase až na koncertě a všichni bubeníci samozřejmě používají také povlaky Protection Racket! Nyní můžete snadno identifikovat vaše bubny s tímto snadno použitelným zavazadlovým systémem označení.
 

Propadd - Ochránce
Vynikající pěna s dvojí hustotou - tvrdá na vnější straně a měkká na vnitřní straně, poskytuje neuvěřitelnou sílu s tuhost při zachování lehkosti pouzder. Její vlastností je odchýlení a rozptýlení síly tak, že během přepravy žádný šok neprojde až k nástroji.

Propile - Zóna komfortu
Neabrazivní, syntetický fleece, který odstraňuje povrchové vlhkosti a zachovává tonální stabilitu mezi vystoupeními. Udržuje nástroj v pohodlí a leští a čistí vaše bubny při přepravě!!

Racketex - Obránce
600 denierů silný polyester s vysokou odolností proti oděru nezeslábne, nepopraská a nezmenší se. 100% vodotěsné i v extrémních klimatických podmínkách. Klasická černá!
 

Pěna Rocket Foam
Rocket Foam je pěna s uzavřenými buňkami. Hustota pěny je mezi 60- 65 kg/m3. Je dostatečně silná, aby bylo možné po ní chodit bez většího poškození. Většina z buněk nebo bublin v Rocket Foam není rozbitá; podobají se nafouknutým balónům nebo fotbalovým míčům, v kompaktním uspořádání. To dělá pěnu Rocket Foam silnou a poměrně rigidní, protože bubliny jsou dostatečně silné, aby se vypořádaly s velkým tlakem, stejně jako nafouknuté pneumatiky, které drží automobil. Buňky jsou plné speciální plynu, vybraného, aby zvýšil ochranný účinek pěny tak, jak je to možné, aniž by přidával na váze.

Boční štítky
Není nic jednoduššího! Každé pouzdro Protection Racket je vybaveno štítkem s označením rozměrů délky a průměru a také kódem produktu. Vynikající nápad!

Popruhy
Popruhy držadel & švy: dodávají enormní pevnost až 1500 kilo v tahu.

Jezdci zipů
Matný povrch poniklovaných ocelových jezdců zipů jsou navíc krásně upraveny symbolem Protection Racket Man. Překrývají se, takže je můžete uzamknout visacím zámkem pro větší bezpečnost a mír v duši na cestách. Zcela nezničitelné a odolné proti rzi.

Zipy
Odolné nylonové zipy jsou nezničitelné, vodotěsné! Nitě švů: lepený nylon, která se nekazí a drží pouzdro pohromadě, i když je oblast šití porušena. Dvojité šití: tím že jsou samostatně nejprve sešity stěny a oba konce, získáváme dvojitou bezpečnost v rozích a na hranách pro větší ochranu a odolnost.


Připravil PJ


Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota:9:00 - 13:00
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle, svátky:zavřeno
Načítám, prosím vydržte...