Sluchátka uzavřená Yamaha HPH-MT7 BK
Doprava zdarma

Sluchátka uzavřená Yamaha HPH-MT7 BK

Stereo monitorová uzavřená sluchátka Yamaha HPH-MT7. Ideální sluchátka pro monitorování do nahrávacích studií. Nabízejí čistý a přesný zvuk a věrně reprodukují basové a středové frekvence, které jsou důležité pro vytvoření správného mixu.
Další informace
3 990
Momentálně nedostupné

Obvyklá dodací lhůta do 30 dnů
 • Záruka: 36 měsíců
 • Výrobce: Yamaha
 • Vrácení do: 30 dnů
 • Obj. číslo: 570151

Přehled
• 40 mm originální měniči s CCAW voice coily nabízejí široký frekvenční rozsah a přesnou odezvu
• Uzavřená, circumaurální konstrukce pro excelentní izolaci
• Jemná syntetická kůže a velké nízko odporové polštářky zajišťují pohodlné nošení a vysokou úroveň isolace
• Konstrukce s možností tří dimensionálního nastavení a upravitelnou délkou slideru zmírňuje únavu při dlouhodobém používání
• Pohyblivá sluchadla umožňují monitorování pouze jedním uchem
• Silné ABS uložení a odolné úchyty z hliníkové slitiny umožňují používání i v nejnáročnějších prostředích
• Rovný 3 m kabel vhodný pro použití v mnoha různých situacích *6.3 mm standardní stereo adaptér je součástí dodávky
• Součástí je pouzdro vhodné na přenášení

Stane se, že se opravdový originál stane průmyslovým standardem, a od svého uvedení na trh se Yamaha NS-10M studiové monitorovací reproduktory staly základem profesionálních studiích po celém světě, známé pro svoji legendární přesnost. Od NS-10M k MSP a řadě HS, Yamaha zůstala věrná konstrukční filozofii zaměřené na přesnost zvuku, která poskytuje zvukovým profesionálům perfektní platformu, na níž mohou vytvořit a založit svůj vlastní rukopis zvuku. Studiová monitorovací sluchátka řady MT zůstala věrna tomuto základnímu konceptu a přinášejí přesnou reprodukci zvuku, který splňuje náročné požadavky dnešních profesionálních studií a monitorovacích aplikací.
S nepřekonatelnou věrností v robustním přesto stylového designu a odolností schopnou vyrovnat se se všemi nástrahami na cestách, sluchátka Yamaha série MT nabízejí úroveň komfortu, za kterou budete vděční po dlouhých hodinách v kritickém poslechovém prostředí.

Funkce
Zvuk s vysokým rozlišením
Sluchátka HPH-MT7W jsou vytvořena tak, aby nabídla plochý, zvuk s vysokým rozlišením s přesným stereo rozložením při jakékoliv úrovni tlaku zvuku a věrně reprodukovat veškeré nuance původního signálu s co nejvyšší možnou přesností. Yamaha využila znalostí a zkušeností z mnoha dekád ve výrobě profesionálního špičkového audio vybavení pro zkonstruování veškerých akustických součástek těchto sluchátek.

HPH-MT7

Měniče
Sluchátka MT7 jsou vybavena originálními měniči s CCAW voice coily a silnými neodymiovými magnety pro dosažení přesné definice a kontroly. Tyto lehké, ale výkonné měniče jsou vyrobeny z hliníkového drátu potaženého vysoce vodivou mědí, a nabízejí širokou frekvenční odezvu 15 Hz až 25 kHz, a plochý zvuk s ultra vysokým rozlišením, který vyhovuje požadavkům současného profesionálního monitorování.

HPH-MT7

Ostatní akustické komponenty
Od držáků, až po kryty uší, všechny akustické komponenty sluchátek MT7 byly vytvořeny, aby uměly vytvořit nejpřesnější možný zvuk kompletní eliminací vnějších resonancí.

HPH-MT7

Vynikající izolace. Prémiový komfort.
Pro profesionální audio inženýry, kteří pracují na kritických posleších a studiových nahrávkách, je důležité, aby jim jejich sluchátka seděla tak, že zabrání únavě během dlouhých poslechových sezení, a izolaci, která umožní se plně koncentrovat na práci. Sluchátka HPH-MT7W nabízejí vynikající komfort a izolaci, a jsou speciálně vytvořena, aby vyhověla vysokým standardům profesionálních uživatelů.

HPH-MT7

Design
Sluchátka MT7 se mohou pochlubit uhlazeným, stylovým designem s uzavřenou, circumaurální konstrukcí, která nabízí pohodlné používání a vynikající izolaci.

HPH-MT7

Ušní polštářky
Sluchátka MT7 jsou vybavena velkými ušními polštářky pro extrémně pohodlné používání. Jemná syntetická kůže a nízko odporové polštářky, které pohlcují vnější vibrace a nabízejí bezproblémové nošení a vysokou úroveň izolace — jsou tak ideální pro studiová nahrávání i pro monitorování živých vystoupení, především tam, kde je nutné dávat pozor na okolní hluk.

HPH-MT7

Komfortní nošení
Konstrukce s možností tří dimensionálního nastavení a upravitelnou délkou slideru umožňuje nastavení úhlu ušních polštářků tak, aby perfektně vyhovoval tvaru hlavy posluchače, a pomáhá zmírňovat únavu při dlouhodobém používání. Sluchátka MT7 jsou také vybavena pohyblivými sluchadly, umožňujícími monitorování jedním uchem, tak kde to situace vyžaduje.

HPH-MT7

Odolná, spolehlivá konstrukce
Protože jsou vytvořeny pro profesionální použití, sluchátka HPH-MT7W se mohou pochlubit uhlazenou, jednoduchou konstrukcí s odolností, která vydrží i nástrahy cestování. Ať již nahráváte nebo mícháte ve studiu, ozvučujete venkovní vystoupení, nebo pouze kontrolujete nahrávky na cestách, sluchátka MT7 jsou flexibilním monitorovacím řešení pro profesionální uživatele.

HPH-MT7

Uložení, držáky a pásek přes hlavu
Každá součástka sluchátek MT7 byla vyvinuta se zacílením na odolnost. Masivní ABS plastové uložení, držáky z hliníkové slitiny a potu odolný pásek přes hlavu zajišťují, že tato sluchátka jsou schopna vydržet dlouhé používání v jakémkoliv pracovním prostředí.

HPH-MT7

Konektivita
Sluchátka MT7 byla navržena tak, aby se uživatelé vyhnuli rušení kabelem, a zároveň aby poskytovala dostatečnou délku pro monitoring aplikaci, kde je nutné brát mobilitu na zřetel. Pro větší univerzálnost, je rovný, lehký, 3 metrový kabel vybaven pozlaceným stereo mini konektorem odolným proti korozi a pozlaceným 6,3 mm stereo adaptérem, který umožňuje používat sluchátka MT7 s profesionálními audio zařízeními i přenosnými audio přehrávači.

HPH-MT7

Specifikace
Obecné specifikace
Typ: Uzavřená, circumaurální (překrývající uši)
Frekvenční rozsah: 15 Hz - 25 kHz
Úroveň tlaku zvuku: 99 dB/mW
Maximální vstupní výkon: 1600 mW (at 1kHz)
Impedance: 49 ? (at 1kHz)
Měniče: 40 mm, dynamické, CCAW voice coil
Kabel: 3.0 m (9.8 ft), rovný
Konektor: 3.5 mm (1/8”) stereo s 6.3 mm (1/4”) stereo adaptérem
Rozměry (Š x V x H): 170 x 195 x 98 mm (6.7" x 7.7" x 3.9") (bez kabelu a konektoru)
Hmotnost: 360 g (0.8 lbs) (s kabelem a konektorem)
Příslušenství: 6.3 mm (1/4") pozlacený adaptér se závitem, polstrované pouzdro na přenášení

 • Typ: uzavřená, (přes uši)
 • Frekvenční rozsah: 15Hz - 25kHz
 • SPL: 99 dB/mW
 • Impedance: 49 Ohm
 • Měnič: 40mm, Dynamic, CCAW Voice Coil
 • Kabel: 3.0m, rovný
 • Konektor: 3.5 mm (1/8“) stereo s redukcí na 6.3mm (1/4“) stereo
 • Rozměry (ŠxVxH): 170 x 195 x 98mm
 • Hmotnost: 360 g
 • Příslušenství: Polstrované pouzdro na přenášení

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Navštivte naše prodejny
hudební nástroje
Kladská 1117/25
500 03 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:30
Úterý: 9:00 - 17:30
Středa: 9:00 - 17:30
Čtvrtek: 9:00 - 17:30
Pátek: 9:00 - 17:30
Sobota: 9:00 - 13:00
Neděle, svátky:zavřeno
elektrokola
Pražská třída 755/176
500 04 Hradec Králové
Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00 pro objednané
Neděle, svátky: zavřeno
Načítám, prosím vydržte...